Prihlásenie | Registrácia
HappyHair · Magazín · Jennifer Aniston je novou tvárou Aveeno
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie

Jennifer Aniston je novou tvárou Aveeno

Jennifer Aniston sa stala novou tvárou prírodnej kozmetiky Aveeno.
 
43-ročná herečka podpísala zmluvu s kozmetickou značkou známou používaním výhradne prírodných zložiek. Časopisu People Jennifer prezradila: „Kozmetiku si starostlivo vyberám a značku Aveeno používam už veľa rokov. Preto som rada, že môžem s touto firmou spolupracovať.“
 
Zástupca firmy Aveeno sa v rozhovore pre US Weekly vyjadril: „Jennifer je perfektnou tvárou našej firmy, zvlášť kvôli svojmu prístupu k životu a prirodzenej kráse.“ Jennifer údajne vďaka tejto dohode získala osemcifernú částku. Je to pre ňu ďalšia z množstva kozmetických firiem, s ktorou spolupracuje. Jennifer v minulosti prepožičala svoju tvár napr. značke L'​​Oreal či Living Proof.
 
Herečka, ktorú najviac preslávila rola v seriáli Priatelia (Friends, 1994-2004) tvrdí, že by nikdy nesúhlasila s reklamou na výrobok, ktorému nedôveruje. Používá značku Aveeno údajne už roky a je s ňou spokojná. „Nech už je to pleťový krém Aveeno, ktorý používám už takmer 15 rokov či čistiaca voda Neutrogena, všetko sú to výrobky, ktoré si moju dôveru zaslúžia,“ dodala.


:) :D =D :O :( *love* :P :| Z_Z B) =)) >:( :S *weep* *nerd* S2 ;) *jawdrop* *sick* :X :* *gentleman*
Meno   


Komentáre (0)
Zatiaľ nebol pridaný žiadny komentár. Pridajte komentár ako prvý.

TOPlist

Eureco s.r.o. © 2008 - 2021, Webdesign: Creativedesign
Virtuálny kaderník HappyHair - účesy a vlasy na vyskúšanie na vlastnej fotke. Vlož svoju fotku a objav účes, ktorý ti pristane najviac! Tisícky účesov, účesy celebrít, svadobné, spoločenské, účesy 2021.
HappyHair stránky: HappyHair.cz - účesy