Prihlásenie | Registrácia
HappyHair · Magazín · Jedna herečka, dva účesy: BETH BEHRS
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie

Jedna herečka, dva účesy: BETH BEHRS

Tento týždeň nám padli do oka hneď dva červenokobercové účesy Beth Behrs, jeden skutočne príznačný pre takúto veľkú udalosť, druhý menej typický. Ak už čelíte účesovej rutine, doprajte vašej korune krásy závan čerstvého vetra týmito dvoma skvelými inšpiráciami.
 
"Klasický" červenokobercový účes
 
Tento účes je postavený na lesklých a žiarivých vlasoch, kľúčom k nemu je preto dôkladná príprava. Vlasy si umyte a vysušte a nezabudnite použiť zjemňujúce vlasové prípravky dodávajúce vlasom lesk. Niekoľko spodných prameňov natočte pomocou kulmy vo zvislej polohe, aby vlny pôsobili prirodzene a vypnite sponkami na bok.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
"Netradične" červenokobercový účes
 
Beth sa v tomto prípade pohrala a hlavu ozdobila zapletenými vrkočmi. Klasickému štýlu dodáte nový dych, ak si namiesto klasických vrkočov zapletiete rybie. Skúste ich po upevnení na stranách trochu uvoľniť, čím účes získa nenútenosť a nápaditosť.


:) :D =D :O :( *love* :P :| Z_Z B) =)) >:( :S *weep* *nerd* S2 ;) *jawdrop* *sick* :X :* *gentleman*
Meno   


Komentáre (0)
Zatiaľ nebol pridaný žiadny komentár. Pridajte komentár ako prvý.

TOPlist

Eureco s.r.o. © 2008 - 2023, Webdesign: Creativedesign
Virtuálny kaderník HappyHair - účesy a vlasy na vyskúšanie na vlastnej fotke. Vlož svoju fotku a objav účes, ktorý ti pristane najviac! Tisícky účesov, účesy celebrít, svadobné, spoločenské, účesy 2023.
HappyHair stránky: HappyHair.cz - účesy