Prihlásenie | Registrácia
HappyHair · Magazín · Ian Somerhalder a Nina Dobrev sa rozišli
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie

Ian Somerhalder a Nina Dobrev sa rozišli

 

Hviezdy seriálu Upírske denníky, Ian Somerhalder a Nina Dobrev, ukončili svoj trojročný vzťah a sú odhodlaní zostať na pracovisku profesionálni.
 
Zdroj prezradil US Weekly, že i napriek rozchodu sú Ian (34) a Nina (24) dokonalými profesionálmi a budú i naďalej v seriáli spolupracovať a navyše ostanú aj najlepšími priateľmi rovnako, ako pred začiatkom ich vzťahu.
 
Pár sa spoznal  v roku 2009 pri natáčaní seriálu, v ktorom Nina stvárňuje Elenu Gilbert, študentku strednej školy váhajúcu medzi bratmi upírmi, Damonom (Ian) a Stefanom (Paul Wesley) Salvatorovými. Svoj vzťah však zverejnili až v roku 2011. 
 
Nina nedávno priznala, že nikdy neverila vzťahom v práci, ale neodolala citom ku svojmu kolegovi. „Nechcela som mať vzťah s kolegom, chcela som byť profesionálna, ale niekedy si jednoducho nemôžete pomôcť. Bránila som sa tomu vzťahu dhú dobu, ale nakoniec som podľahla.“, povedala. 
 
Pár sa rozišiel po dotočení štvrtej série Upírskych denníkov, ale očakáva sa, že v piatej sérii, ktorá sa bude natáčať v Atlante v Georgii, sa objavia obaja hlavní hrdinovia. 


:) :D =D :O :( *love* :P :| Z_Z B) =)) >:( :S *weep* *nerd* S2 ;) *jawdrop* *sick* :X :* *gentleman*
Meno   


Komentáre (1)
LuluTVD
15.3.2015
Podľa mňa už nie sú takými priateľmi keď jeden druhého už nesledujú na instagrame

TOPlist

Eureco s.r.o. © 2008 - 2020, Webdesign: Creativedesign
Virtuálny kaderník HappyHair - účesy a vlasy na vyskúšanie na vlastnej fotke. Vlož svoju fotku a objav účes, ktorý ti pristane najviac! Tisícky účesov, účesy celebrít, svadobné, spoločenské, účesy 2020.
HappyHair stránky: HappyHair.cz - účesy