Prihlásenie | Registrácia
HappyHair · Magazín · Hula-hop - tajný tip Kelly Osbourne
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie

Hula-hop - tajný tip Kelly Osbourne

Kelly Osbourne podľahla kúzlu hula-hop, starému dobrému cvičeniu s obručou. Potrebovala rýchlo schudnúť do šiat na Zlaté Glóbusy, a preto hľadala účinný spôsob ako na to. A ten, ktorý objavila, si pochvaľuje.
 
Kelly sa k tomuto cvičeniu uchýlila, keď zistila, že šaty, ktoré si vybrala na Zlaté Glóbusy sú jej tesné. Keď však s cvičením končila, šaty sa i tak museli upravovať. Boli jej totiž veľké. Časopisu LOOK povedala: „Vybrala som si šaty Zac Posen na začiatku decembra, ale po Vianociach som sa do nich nevošla. Začala som teda cvičiť a vyskúšala som hula-hop, aby som si ich mohla na odovzdávanie vziať.“
 
Kelly nedávno priznala, že sa v šatách Zac Posen, ktoré si obliekla na odovzdávanie cien Emmy, prvýkrát cítila naozaj dobre. „Nikdy nebudem ten typ človeka, ktorý si o sebe myslí, že je sexy. Ale naučila som se rešpektovať samú seba a mať sa rada. – A to som si myslela, že sa mi to nikdy nepodarí. Na minuloročnej Emmy som sa prvýkrát naozaj cítila dobre. Oblieklasom si svoje šaty, a keď som sa pozrela do zrkadla, vykríkla som. Nikdy v živote som si nemyslela, že Zac Posen vytvorí šaty práve pre mňa, keďže by si mohol vybrať ktoréhokoľvek iného kandidáta. Sedeli mi perfektne!“, poveda,a Kelly.


:) :D =D :O :( *love* :P :| Z_Z B) =)) >:( :S *weep* *nerd* S2 ;) *jawdrop* *sick* :X :* *gentleman*
Meno   


Komentáre (0)
Zatiaľ nebol pridaný žiadny komentár. Pridajte komentár ako prvý.

TOPlist

Eureco s.r.o. © 2008 - 2024, Webdesign: Creativedesign
Virtuálny kaderník HappyHair - účesy a vlasy na vyskúšanie na vlastnej fotke. Vlož svoju fotku a objav účes, ktorý ti pristane najviac! Tisícky účesov, účesy celebrít, svadobné, spoločenské, účesy 2024.
HappyHair stránky: HappyHair.cz - účesy