Prihlásenie | Registrácia
HappyHair · Magazín · Heidi Klum podpláca svoje deti, aby jedli zdravo
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie

Heidi Klum podpláca svoje deti, aby jedli zdravo

 

Heidi Klum sa priznala, že podpáca peniazmi svoje štyri deti, aby vypily zdravé koktejly, ktoré pre ne každé ráno chystá.
 
Deti 39ročnej supermodelky: Leni (8), Henry (7), Johan (6) a Lou (3) nemajú zdravé koktejly veľmi v láske a tak ich hviezda podpláca, aby ich vypili. „Nikdy som nedržala skutočnú diétu. Ale moje novoročné predsavzatie na rok 2013 je, že každý deň začneme čerstvou šťavou. Snažíme sa každé ráno. Pripravujem koktejly z ananásu, jablka, citrónov, banánov. kiwi, ďumbieru a jahôd. Niektoré z mojich detí ich však nemajú radi, tak som sa rozhodla, že im vždy zaplatím dolár za to, že ich vypijú. Všetky peniaze idú do prasiatok. Už tam majú od 1. januára celkom slušnú sumu. Čo je dobré pre nich, je dobré i pre mňa.“, povedala. 
 
Napriek zdravému životnému štýlu si Heidi rada občas dopraje i nezdravé jedlo, pokiaľ má naň práve chuť. Blond kráska si totiž uvedomuje, že je veľmi dôležité, aby sme si jedlo občas spestrili, inak sa stane nudným. V rozhovore pre OK! magazine povedala: „Milujem dobré hamburgery a hranolky s tatarkou a kečupom. Je to jeden z mojich hriechov. A ešte čokoláda s lieskovcami.“


:) :D =D :O :( *love* :P :| Z_Z B) =)) >:( :S *weep* *nerd* S2 ;) *jawdrop* *sick* :X :* *gentleman*
Meno   


Komentáre (0)
Zatiaľ nebol pridaný žiadny komentár. Pridajte komentár ako prvý.

TOPlist

Eureco s.r.o. © 2008 - 2020, Webdesign: Creativedesign
Virtuálny kaderník HappyHair - účesy a vlasy na vyskúšanie na vlastnej fotke. Vlož svoju fotku a objav účes, ktorý ti pristane najviac! Tisícky účesov, účesy celebrít, svadobné, spoločenské, účesy 2020.
HappyHair stránky: HappyHair.cz - účesy