Prihlásenie | Registrácia
HappyHair · Magazín · Heidi Klum cvičí každý deň
Súbory cookie nám pomáhajú poskytova služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie

Heidi Klum cvičí každý deň

 

Heidi Klum sa snaží denne sa venova nejakej pohybovej aktivite, i keď je to niekedy len prechádzka so psami alebo skákanie s demi na trampolíne. 
 
39ročná modelka veža vožného času nemá. Okrem práce sa venuje svojim štyrom ďeom Leni (8), Henrymu (7), Johanovi (6) a Lou (3). Snaží sa však začleni pohyb do všetkého, čo robí, aby sa udržala v kondícii. „Môj denný program je vežmi hektický,“ povedala, „takže sa snažím začleni pohyb do běžných aktivít. Či už je to skákanie na trampolíne na záhrade alebo prechádzky s našimi psami Freddiem a Maxom.“ Porotkyňa reality show America's Got Talent si myslí, že by vo forme je vežmi dôležité už len pre vlastný dobrý pocit. 
 
V rozhovore pre America´s OK! magazine povedala: „Bola som v módnom priemysle veža rokov a preto je pre mňa vežmi dôležité zosta vo forme. I napriek vežmi nabitému programu mi to pomáha zosta celý den v pohode. Okrem toho ako každá žena i ja chcem by atraktívna a sebavedomá. Chcem nosi priliehavé šaty a podpätky. Chcem by neustále pripravená na večerné rande."


:) :D =D :O :( *love* :P :| Z_Z B) =)) >:( :S *weep* *nerd* S2 ;) *jawdrop* *sick* :X :* *gentleman*
Meno   


Komentáre (0)
Zatiaž nebol pridaný žiadny komentár. Pridajte komentár ako prvý.

TOPlist

Eureco s.r.o. Š 2008 - 2020, Webdesign: Creativedesign
Virtuálny kaderník HappyHair - účesy a vlasy na vyskúšanie na vlastnej fotke. Vlož svoju fotku a objav účes, ktorý ti pristane najviac! Tisícky účesov, účesy celebrít, svadobné, spoločenské, účesy 2020.
HappyHair stránky: HappyHair.cz - účesy