Prihlásenie | Registrácia
HappyHair · Magazín · Hedi Slimane „vracia úder“
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie

Hedi Slimane „vracia úder“

Hedi Slimane prirovnal kritiku Cathy Horyn ku „školskej šikane“. Novinárka New York Times  pred nedávnom ostro kritizovala návrhárovu kolekciu, ktorá bola jeho debutom pre Yves Saint Laurent.
 
Návrhár napísal novinárke otvorený list, v ktorom okrem iného spochybňuje jej schopnosti ako autorky a nazýva jej vkus „hendikepovaným“. 
 
„Zasvätenci tvrdia, že je len priemernou autorkou, a trochu malomeštiačkou, ale ja nesúhlasím, podarilo sa jej už pár slušných kúskov. Jej najväčším úspechom je kniha o Bill Blass, ktorú som nečítal. Môže byť úžasná a veľmi rád ju odporučím, ak to pomôže predaju.“ napísal Hedi.
 
„Tiež som často počul, že jej vkus má vážny handicap a ona sa pritom pokladá za autoritu v našej oblasti. To je však totálne irelevantné, nikto ju nikdy nepožiadal o jej názor a vyzerá to tak, že sa to ani nikdy nestane.“ 
 
Autorka, ktorá nebola pozvaná na šou, kvôli pretrvávajúcemu sporu z roku 2004 – skritizovala novú kolekciu  Hedi Slimena ako „postrádajúcu ducha módy“ tvrdiac, že „očakávala viac“ a zároveň vychválila jeho „úžasných“ konkurentov a to značky ako Balenciaga, Dior, Givenchy, Celine a Lanvin.
 
Napriek útoku, v ktorom ju Hedi nazval „pseudo-novinárkou“ Cathy tvrdí, že sa nehnevá. „Pokladám to za hlúpy nezmysel“ zareagovala.
 
Túto reakciu však Hedi okamžite nazval „trápnou“. „Je hanbou pre noviny.“, napísal. 
 
Medzičasom sa k sporu vyjadrila i ďalšia novinárka Alexandra Shulman, ktorá tvrdí, že hádka je výsledkom neúspešných pokusov značky o upravenie článku. Svedčia o tom e-maily poslané módnym domom pred šou s detailnou terminológiou  a  poskytnutými sériami čiernobielych fotografií návrhára. Tieto fotografie boli jediné s povolením k publikovaniu. Alexandra napísala: "Ukázalo sa, čo sa stane, keď sa niekto pokúša príliš kontrolovať médiá.“ 


:) :D =D :O :( *love* :P :| Z_Z B) =)) >:( :S *weep* *nerd* S2 ;) *jawdrop* *sick* :X :* *gentleman*
Meno   


Komentáre (0)
Zatiaľ nebol pridaný žiadny komentár. Pridajte komentár ako prvý.

TOPlist

Eureco s.r.o. © 2008 - 2020, Webdesign: Creativedesign
Virtuálny kaderník HappyHair - účesy a vlasy na vyskúšanie na vlastnej fotke. Vlož svoju fotku a objav účes, ktorý ti pristane najviac! Tisícky účesov, účesy celebrít, svadobné, spoločenské, účesy 2020.
HappyHair stránky: HappyHair.cz - účesy