Prihlásenie | Registrácia
HappyHair · Magazín · Hedi Slimane oblečie Rolling Stones
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie

Hedi Slimane oblečie Rolling Stones

Hedi Slimane bude údajne obliekať Rolling Stones na ich nadchádzajúcom výročnom 50-tom koncertnom turné v Londýne  a New Jersey. 
 
Kreatívny riaditeľ Yves Saint Laurent, ktorý fotografoval skupinu pre svoju knihu z roku 2003 s názvom 'Stage', vraj vytvorí šatník pre skupinu na ich výročné 50-te koncertné turné.
 
Zástupcovia módneho domu ani skupiny zatiaľ špekulácie nepotvrdili ani nevyvrátili.
 
Správy sa objavili len pár týždňov po tom, ako Hedi predstavil svoju debutovú kolekciu pre YSL na parížskom týždni módy prostredníctvom šou v štýle rokov sedemdesiatych. Modelky sa prechádzali po móle v širokých klobúkoch telových a sivých odtieňov a v blúzkach s mašľou.
 
Divákom sa páčili najmä ženské smokingy a maxi šaty. Silueta väčšiny modelov spočívala na úzkych nohaviciach. Hedi sa nechal počuť, že pri tvorbe, bola pre neho prioritou nositeľnosť a tú kládol pred všetko ostatné. 


:) :D =D :O :( *love* :P :| Z_Z B) =)) >:( :S *weep* *nerd* S2 ;) *jawdrop* *sick* :X :* *gentleman*
Meno   


Komentáre (0)
Zatiaľ nebol pridaný žiadny komentár. Pridajte komentár ako prvý.

TOPlist

Eureco s.r.o. © 2008 - 2023, Webdesign: Creativedesign
Virtuálny kaderník HappyHair - účesy a vlasy na vyskúšanie na vlastnej fotke. Vlož svoju fotku a objav účes, ktorý ti pristane najviac! Tisícky účesov, účesy celebrít, svadobné, spoločenské, účesy 2023.
HappyHair stránky: HappyHair.cz - účesy