Prihlásenie | Registrácia
HappyHair · Magazín · Hedi Slimane debutoval s kolekciou Saint Laurent
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie

Hedi Slimane debutoval s kolekciou Saint Laurent

Hedi Slimane má svoju prvú prehliadku od začiatku svojho pôsobenia v Yves Saint Laurent za sebou.

44-ročný návrhár, ktorý stál v minulosti v čele návrhárov módneho domu Dior, predviedol včera na Parížskom týždni módy prehliadku klasického štýlu Yves Saint Laurent, tentokrát silno ovplyvneným 70 -tymi rokmi.

Po prehliadkovom móle sa prechádzali modelky v klobúkoch so širokým okrajom a v telových či sivých blúzkach s mašľou. Objavili sa i typické saká a maxi-šaty. Celková atmosféra prehliadky sa však niesla skôr v rokovom duchu ako v charakteristickom hippie štýle 70-tych rokov. Siluetu modeov zvýrazňovali úzke nohavice doplnené klasickými topánkami štýlu Mary Jane. 

Po prehliadke sa objavili i slová kritiky, ktoré Heidiho nešetrili, napr. Lisa Armstrong v Daily Telegraph vyhlásila kolekciu za „prekvapivú“ svojou „neprekvapivosťou“ a Cathy Horyn v New York Times vyhlásila, že išlo o "tú istú starú francúzsku značku". 

Heidi sa prednedávnom vyjadril, že jeho hlavnou prioritou bolo vytvoriť nositeľnú kolekciu. „Haute couture je legitímnou témou Yves Saint Laurent a jedného dňa sa k nej iste vráti. Dnešnou prioritou je zmena a posun smerom k nositeľným luxusným veciam.“:) :D =D :O :( *love* :P :| Z_Z B) =)) >:( :S *weep* *nerd* S2 ;) *jawdrop* *sick* :X :* *gentleman*
Meno   


Komentáre (0)
Zatiaľ nebol pridaný žiadny komentár. Pridajte komentár ako prvý.

TOPlist

Eureco s.r.o. © 2008 - 2024, Webdesign: Creativedesign
Virtuálny kaderník HappyHair - účesy a vlasy na vyskúšanie na vlastnej fotke. Vlož svoju fotku a objav účes, ktorý ti pristane najviac! Tisícky účesov, účesy celebrít, svadobné, spoločenské, účesy 2024.
HappyHair stránky: HappyHair.cz - účesy