Prihlásenie | Registrácia
HappyHair · Magazín · Heather Morris je tehotná
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie

Heather Morris je tehotná

 

Hviezda seriálu Glee herečka Heather Morris údajne čaká so svojím priateľom, Taylorom Hubbellom, dieťa.
 
26ročná herečka stvárňujúca roztlieskavačku Brittany S. Pierce v populárnom hudobnom televíznom seriáli a jej priateľ, Taylor Hubbell, sa tešia, že sa už čoskoro stanú rodičmi. Zdroj informáciu prezradil v rozhovore pre Us Weekly: „Je v treťom mesiaci a začína to už byť viditeľné. Bolo to veľmi nečakané, ale obaja sú neuveriteľne šťastní a nadšení.“
 
Blond kráska, ktorá bola v minulosti tanečnicou v skupine doprevádzajúcej Beyoncé, už skôr prezradila, že by chcela založiť rodinu a že by bola ochotná vzdať sa i herectva, aby tento svoj sen uskutočnila. Povedala: „Chcem sa vydať a mať s Taylorom deti. Milujem herectvo, ale pokiaľ by malo mať vplyv na náš vzťah, vzdám se ho.“ Pár zatiaľ o svadbe nehovorí, ale ich blízky priateľ prezradil, že si myslí, že svadba bude určite skoro. „Vidím to v ich blízkej budúcnosti.“, povedal. 
 
Správa o tehotenstve Heather prichádza krátko potom, ako jej kolega zo seriálu, Cory Monteith, ktorý hrá Finna Hudsona, dobrovolne nastúpil na liečenie závislosti na návykových látkach a spoločne so svojou priateľkou, Leou Michele, poďakoval všetkým za podporu v ťažkých chvíľach. „Milujem a podporujem Coryho a stojím pri ňom. Som hrdá, že urobil toto rozhodnutie.", povedala Lea.


:) :D =D :O :( *love* :P :| Z_Z B) =)) >:( :S *weep* *nerd* S2 ;) *jawdrop* *sick* :X :* *gentleman*
Meno   


Komentáre (0)
Zatiaľ nebol pridaný žiadny komentár. Pridajte komentár ako prvý.

TOPlist

Eureco s.r.o. © 2008 - 2020, Webdesign: Creativedesign
Virtuálny kaderník HappyHair - účesy a vlasy na vyskúšanie na vlastnej fotke. Vlož svoju fotku a objav účes, ktorý ti pristane najviac! Tisícky účesov, účesy celebrít, svadobné, spoločenské, účesy 2020.
HappyHair stránky: HappyHair.cz - účesy