Prihlásenie | Registrácia
HappyHair · Magazín · Halloween v štýle Sugar Skull
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie

Halloween v štýle Sugar Skull

Pozvánka na Halloween párty vám nemusí naháňať hrôzu. Áno, niektorí strávia týždne plánovaním celého kostýmu, ale nemusíte byť skúsenou vizážistkou, aby ste upútali nápadom, ktorý je jednoduchý, nezaberie veľa času a vystačíte si aj so základnou zásobou dekoratívnej kozmetiky.

 

Ja som sa inšpirovala mexickým sviatkom zosnulých, „Dia De Los Muertos“, a veľmi populárnym make-upom, ktorý zdobí väčšinu tvárí dievčat a žien na Halloween po celom svete.
 

Takzvaný „Sugar Skull Makeup“ vyžaduje iba vašu hravosť a farebné cítenie, ale vždy vyzerá s kvetovanými vzormi chutne - sem-tam stačí pridať nejaký posmrtný symbol, najmä kopírovanie lebky.

Keďže som sľúbila, že na párty pôjdete štýlové, rozhodla som sa pre tento look obetovať iba jednu stranu tváre. Druhú časť stačí namaľovať klasicky, podľa vášho gusta, ale nezabudnite, aby ladila so štýlom a farbami tej Halloweenovej.
 

Keďže chceme vyzerať trochu „posmrtne“, zvolila som oveľa bledší tekutý halloweensky make-up jako je moja pleť - napríklad E.L.F Studio Make-Up Flawless Finish. Po nanesení som tvár prepudrovala E.L.F. Clarifying Pressed (Sun Kissed) púdrom, aby som si zachovala bledší tón pleti. Pomocou čiernej krémovej očnej linky od E.L.F (Black) a pribaleného aplikátora som postupne pokreslila zvolenú časť tváre vzormi inšpirovanými spomenutým „Sugar Skull“ makeupom. Detaily a vzory, či tvary závisia len od vašej fantázie a ani farebnosti sa medze nekladú. Druhú časť tváre som len trochu vytieňovala v okolí lícnej kosti s E.L.F. Essential bronzérom a jednoducho orámovala oko už spomenutou čiernou linkou a na riasy naniesla E.L.F Studio riasenku s minerálnym zložením.
 

Na záver pripájam alternatívy: všetko záleží od teba, aké nároky kladieš na svoj večerný make-up. Napríklad namiesto bledých pier môžeš svoj „posmrtný“ vzhľad oživiť červeným rúžom a očiam pridať dramatickosť vďaka E.L.F Essential umelým riasam.

A na záver to najdôležitejšie – poriadny horrorový pohľad s crazy šošovkami Black Magic.

 

Páči sa Vám Zuzanin look? Sledujte jej blog tu!

 

TOP of the SHOP k aktuálnej premene::) :D =D :O :( *love* :P :| Z_Z B) =)) >:( :S *weep* *nerd* S2 ;) *jawdrop* *sick* :X :* *gentleman*
Meno   


Komentáre (0)
Zatiaľ nebol pridaný žiadny komentár. Pridajte komentár ako prvý.

TOPlist

Eureco s.r.o. © 2008 - 2023, Webdesign: Creativedesign
Virtuálny kaderník HappyHair - účesy a vlasy na vyskúšanie na vlastnej fotke. Vlož svoju fotku a objav účes, ktorý ti pristane najviac! Tisícky účesov, účesy celebrít, svadobné, spoločenské, účesy 2023.
HappyHair stránky: HappyHair.cz - účesy