Prihlásenie | Registrácia
HappyHair · Magazín · Halle Berry tehotenstvo prekvapilo
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie

Halle Berry tehotenstvo prekvapilo

 

Pre Halle Berry bolo tehotenstvo najväčším prekvapením, aké ju kedy postretlo, pretože si myslela, že už prekročila hranicu, kedy by mohla mať ďalšie dieťa. 
 
46ročná herečka, ktorá má s expriateľom, Gabrielom Aubrym päťročnú dcéru Nahlu je nadšená, že so svojím snúbencom Olivierom Martinezom čaká ďalšieho potomka. V rozhovore pre CNN povedala: „Cítim sa fantasticky. Aby som povedala pravdu, je to najväčšie prekvapenie môjho života. Myslela som, že hranica pre ďalšie dieťa už zmizla niekde v minulosti. Nečakala som, že by sa mi tehotenstvo mohlo ešte vydariť. Takže to bolo veľké a úžasné prekvapenie!“ 
 
Herečka, ktorej posledným filmom je Atlas mrakov (Cloud Atlas, 2012), zamietla špekulácie o tom, že už vie, že čaká chlapčeka. Halle sa chcela presťahovať do Francúzska - rodnej zeme svojho snúbenca Oliviera, ale jej expriateľ Gabriel bol výhradne proti tomu, aby sa ich spoločná dcéra Nahla odsťahovala tak ďaleko. Herečka preto nedávno priznala, že svoj sen o sťahovaní odloží na dobu, kedy Nahla bude mať 18 a bude se môcť rozhodovať sama.


:) :D =D :O :( *love* :P :| Z_Z B) =)) >:( :S *weep* *nerd* S2 ;) *jawdrop* *sick* :X :* *gentleman*
Meno   


Komentáre (0)
Zatiaľ nebol pridaný žiadny komentár. Pridajte komentár ako prvý.

TOPlist

Eureco s.r.o. © 2008 - 2022, Webdesign: Creativedesign
Virtuálny kaderník HappyHair - účesy a vlasy na vyskúšanie na vlastnej fotke. Vlož svoju fotku a objav účes, ktorý ti pristane najviac! Tisícky účesov, účesy celebrít, svadobné, spoločenské, účesy 2022.
HappyHair stránky: HappyHair.cz - účesy