Prihlásenie | Registrácia
HappyHair · Magazín · Halle Berry navrhuje hodinky pre charitu
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie

Halle Berry navrhuje hodinky pre charitu

 

Halle Berry a Michael Kors spojili svoje sily a navrhli dve edície špeciálnych hodiniek pre charitu - spolupracujú so Svetovým potravinovým programom OSN (WFP).

 

Hollywoodská kráska spolupracuje s módnym návrhárom, aby získala peniaze pre Svetový potravinový program OSN (WFP), ktorý poskytuje pomoc ľuďom neschopným uživiť svoju rodinu. V rozhovore pre WWD Michael o Halle povedal: „Prináša talent, energiu, veľkorysosť a samozrejme hviezdnu silu, Pomáha mi v niečom, čo pre mňa veľa znamená.“ Kolekcia sa začne predávať v máji a každé z predaných hodiniek prinesú organizácii 100 jedál.

 

Halle sa domnieva, že je veľmi dôležité bojovať proti hladovaniu vo svete tak, aby to malo reálný dopad na spôsob, akým ľudia žijú. „Štatistiky ukazujú, že ženy hrajú v boji proti hladu kľúčovú úlohu. WFP sa zameriava predovšetkým na pomoc ženám, pretože ako matky, učiteľky a podnikateľky budú môcť zlepšovať budúcnosť svojich rodín a komunít,“ povedala herečka. „Túžim byť súčasťou tohto projektu,:) :D =D :O :( *love* :P :| Z_Z B) =)) >:( :S *weep* *nerd* S2 ;) *jawdrop* *sick* :X :* *gentleman*
Meno   


Komentáre (0)
Zatiaľ nebol pridaný žiadny komentár. Pridajte komentár ako prvý.

TOPlist

Eureco s.r.o. © 2008 - 2024, Webdesign: Creativedesign
Virtuálny kaderník HappyHair - účesy a vlasy na vyskúšanie na vlastnej fotke. Vlož svoju fotku a objav účes, ktorý ti pristane najviac! Tisícky účesov, účesy celebrít, svadobné, spoločenské, účesy 2024.
HappyHair stránky: HappyHair.cz - účesy