Prihlásenie | Registrácia
HappyHair · Magazín · Gwen Stefani neupravenú neuvidíte
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie

Gwen Stefani neupravenú neuvidíte

Gwen Stefani veľmi dbá o svoj vzhľad, pretože chce neustále vyzerať dobre pred svojím manželom, ktorým je muzikant Gavin Rossdale.
 
42 ročná speváčka, ktorá sa preslávila svojimi blond vlasmi a punk - rockovým imidžom, chce pred svojím manželom vyzerať len dobre a preto je neustále dokonale upravená.
 
„ Nikdy nevychádzam von bez make-upu. Naozaj, nikdy nevyzerám neupravene, ani doma nie.“ 
 
„ Mám rada, keď mi Gavin povie, že vyzerám rozkošne. Áno, chcem, aby si myslel, že som sexi.“
 
Gwen prezradila, že sa vždy vyoblieka aj keď je len doma pred televízorom -  i keď šiat má na sebe menej, keďže rada vylihuje. „Keď pozerám televízor, je to skoro vždy z postele. A tam som veľmi ľahko oblečená.“ 
 
Svojím dobrým vkusom sú známe už aj speváčkine deti - šesťročný Kingston a štvorročná Zuma. Gwen tvrdí, že je to výlučne ich zásluha a ona má len veľmi malý vplyv na ich imidž. „Nenechajú nás nikdy radiť, čo si obliecť. U Kingstona teraz pretrváva grandžový look a Zuma by najradšej vyzerala každý deň ako Spiderman.“ dodala speváčka.
 


:) :D =D :O :( *love* :P :| Z_Z B) =)) >:( :S *weep* *nerd* S2 ;) *jawdrop* *sick* :X :* *gentleman*
Meno   


Komentáre (0)
Zatiaľ nebol pridaný žiadny komentár. Pridajte komentár ako prvý.

TOPlist

Eureco s.r.o. © 2008 - 2024, Webdesign: Creativedesign
Virtuálny kaderník HappyHair - účesy a vlasy na vyskúšanie na vlastnej fotke. Vlož svoju fotku a objav účes, ktorý ti pristane najviac! Tisícky účesov, účesy celebrít, svadobné, spoločenské, účesy 2024.
HappyHair stránky: HappyHair.cz - účesy