Prihlásenie | Registrácia
HappyHair · Magazín · Gucci spustil Milánsky týždeň módy originálnou kolekciou pre sezónu Jar/Leto 2013
Súbory cookie nám pomáhajú poskytova služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie

Gucci spustil Milánsky týždeň módy originálnou kolekciou pre sezónu Jar/Leto 2013

Milánsky týždeň módy mnohí považujú za ten najdôležitejší a najinšpiratívnejší. Aj preto Vám v najbližšej dobe prinesieme niekožko správ z tejto pompéznej svetovej seance módy.

Ten, komu sa dostalo pocty spusti svojou prehliadkou tento módny kolotoč nebol nikto iný ako samotný módny dom Gucci, čo ostatne potvrdzuje jeho neskutočný význam pre módny svet.
 
Pre sezónu Jar/Leto 2013 Gucci predstavil vskutku originálnu kolekciu silno inšpirovanú krajinou vychádzajúceho slnka v štýle vožných „pyžám“, určených pre večerné príležitostné nosenie. Jednotlivé modely mali typickú japonskú potlač, charakterizovanú hadími či kvetinovými vzormi. Strihy sa niesli v znamení zvonových rukávov a nariasených výstrihov.
 
Ďalšia séria nesúca sa v duchu „aristokracie“ prekvapila pozoruhodnými kombináciami ružovej, žltej a modrej farby, ktoré pôsobili vskutku kúzelne a magicky. Kreatívna riaditežka Gucci, Frida Giannini, vysvetlila, že „na modeloch sú portréty šžachtičien, vďaka čomu nesú v sebe čistotu, dokonalos a estetiku dávnych čias“.
 
Okrem Gucciho sa dnes chystajú prehliadky takých značiek ako sú  Prada, Versace, Moschino, Etro – budeme Vás priebežne informova!


:) :D =D :O :( *love* :P :| Z_Z B) =)) >:( :S *weep* *nerd* S2 ;) *jawdrop* *sick* :X :* *gentleman*
Meno   


Komentáre (0)
Zatiaž nebol pridaný žiadny komentár. Pridajte komentár ako prvý.

TOPlist

Eureco s.r.o. Š 2008 - 2020, Webdesign: Creativedesign
Virtuálny kaderník HappyHair - účesy a vlasy na vyskúšanie na vlastnej fotke. Vlož svoju fotku a objav účes, ktorý ti pristane najviac! Tisícky účesov, účesy celebrít, svadobné, spoločenské, účesy 2020.
HappyHair stránky: HappyHair.cz - účesy