Prihlásenie | Registrácia
HappyHair · Magazín · Grammy 2015: najkrajšie účesy a make-up
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie

Grammy 2015: najkrajšie účesy a make-up

 

Najdôležitejšia udalosť svetového hudobného diania sa konala v Los Angeles už dávnejšie, takže zlaté gramofóny zdobia police ocenených už niekoľko dní. Ak ste pri obdivovaní rób prehliadli nádherné beauty detaily zúčastnených dám, prinášame vám možnosť študovať ich podrobne s nami.

Hudobné divy sú známe tým, že sa na červenom koberci neboja poriadne experimentovať. Tento rok sme výstredných vzhľadov zahliadli len pár, prevládali jednoduché účesy, žiarivá pleť, dymové aj mačacie líčenie očí a telovoružové pery.

 

                                 

 

Gwen Stefani tentokrát oželela charakteristický červený rúž a zvolila matnú staroružovú. Dôraz bol totiž prenesený najmä na plavé vlasy vypnuté do moderného uzla a výraznou linkou a umelými riasami ladne zdobené (a poriadne zväčšené) oči.

 

                                   

 

Katy Perry všetkých očarila vlasmi farby levandule. K výrazným vlasom a mačacím očiam už potom iné ako "bezfarebné" pery kombinovať snáď ani nebolo možné.       

 

                                  

 

Iggy Azalea zaplietla plavé vlasy okolo hlavy v štýle gréckej bohyne . Perfektný doplnok jej modrej róby už tak nepotreboval nič viac len minimalistické, "nahé" líčenie.       

 

                                                     

 

Kim Kardashian predviedla nový osviežujúci, kratší zostrih, skrášlený ležérnymi plážovými vlnami a hustou bočnou ofinou. Jemné líčenie pozostávalo najmä zo zvýraznenia (už i tak výrazných) čŕt a zdravého vzhľadu pokožky.

 

                                   

 

Strieborné dlhé lokne Lady Gaga perfektne korunovali róbe rovnakého odtieňa. Štýlu morskej panny lichotilo aj dymové líčenie očí v kovovozelenom odtieni.

 

                                 

 

Nicki Minaj opäť predviedla svoj nový umiernený štýl. Čiernu róbu dopĺňali dozadu ulízané vlasy, nežné mačacie oči s extra hustými riasami a rúž telovej farby.

 

 

                                 

 

Rita Ora zladila odtieň ligotavej róby s odtieňom vlasov aj líčenia. Dramatické metalické dymové líčenie očí podčiarkla striebornou ceruzkou vo vnútornom kútiku a bezfarebným rúžom.

 :) :D =D :O :( *love* :P :| Z_Z B) =)) >:( :S *weep* *nerd* S2 ;) *jawdrop* *sick* :X :* *gentleman*
Meno   


Komentáre (1)
dsfdfsdf
25.2.2015
sadsadasd

TOPlist

Eureco s.r.o. © 2008 - 2024, Webdesign: Creativedesign
Virtuálny kaderník HappyHair - účesy a vlasy na vyskúšanie na vlastnej fotke. Vlož svoju fotku a objav účes, ktorý ti pristane najviac! Tisícky účesov, účesy celebrít, svadobné, spoločenské, účesy 2024.
HappyHair stránky: HappyHair.cz - účesy