Prihlásenie | Registrácia
HappyHair · Magazín · Giuliana Rancic chce druhé dieťa
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie

Giuliana Rancic chce druhé dieťa

 

Giuliana Rancic by mala rada druhé dieťa, hoci ubehlo len sedem mesiacov od vtedy, čo prišiel na svet prostredníctvom náhradnej matky jej prvorodený syn Duke. 
 
Hviezda E! News, ktorá po diagnostikovaní rakoviny prsníka v roku 2011 podstúpila obojstrannú masektómiu, nie je schopná sama donosiť dieťa. Dúfa však, že už čoskoro bude mať vďaka náhradnej matke so svojím manželom Billom druhé dieťa. 38ročná moderátorka povedala v rozhovore pre Chicago Sun-Times' SPLASH magazine: „Boli by sme takí šťastní.“ Giuliana tiež pochválila manžela, ktorý jej je po príchode syna veľmi nápomocný a snaží sa jej všetko uľahčovať.  „Bill nepije kávu, ale i tak každý deň vstane a uvarí kávu pre mňa. A viete prečo Pretože jeho otec to robil pre jeho mamu a jemu sa to zdá tveľmi romantické...“
 
Pár by mal spoločne vystupovať v novej show Ready For Love, v ktorej traja starí mládenci hľadajú lásku. Guiliana prezradila, že to v nej vyvoláva spomienky na jej zoznámenie s Billom. „Bola to láska na prvý pohľad. Keď som ho uvidela, okamžite som vedela, že na ňom niečo je.“ povedala.


:) :D =D :O :( *love* :P :| Z_Z B) =)) >:( :S *weep* *nerd* S2 ;) *jawdrop* *sick* :X :* *gentleman*
Meno   


Komentáre (0)
Zatiaľ nebol pridaný žiadny komentár. Pridajte komentár ako prvý.

TOPlist

Eureco s.r.o. © 2008 - 2020, Webdesign: Creativedesign
Virtuálny kaderník HappyHair - účesy a vlasy na vyskúšanie na vlastnej fotke. Vlož svoju fotku a objav účes, ktorý ti pristane najviac! Tisícky účesov, účesy celebrít, svadobné, spoločenské, účesy 2020.
HappyHair stránky: HappyHair.cz - účesy