Prihlásenie | Registrácia
HappyHair · Magazín · Gisele Bundchen vyzýva k prirodzenému foteniu
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie

Gisele Bundchen vyzýva k prirodzenému foteniu

Gisele Bundchen si myslí, že fotografi by mali ženám umožniť, aby boli na fotkách skutočné a prirodzené a zakázala by používánie Photoshopu.
 
32ročná supermodelka, ktorá je na zozname 100 najmocnejších žien sveta podľa Forbes, trvá na tom, že by fotografi mali prestať retušovať nedokonalosti a namiesto toho by mali ženám umožniť prirodzenejší prístup k fotografovaniu a modelingu. 
 
Brazílska kráska nedávno vystupovala v reklamnej kampani BLK DNM a úzko spolupracovala s kreatívnym riaditeľom značky Johanom Lindebergom, ktorý ju presvedčil, aby na fotení nepoužila make-up, čo dvojnásobná matka rada prijala. 
 
V rozhovore pre časopis Fashionista vysvetlila: „Milujem jeho prístup, pretože mám pocit, že ženy by mali byť reálne a prirodzené, čo nie je v módnej fotografii bežné. Viete, milujem ten pocit, že sme ženy a každá z nás je odlišná. Naše nedokonalosti sú tým, čo nás robí jedinečnými a krásnymi. To je to, čo vo svojej kampani dostal. Nesnaží sa retušovať či dokonale vás nasvietiť. "
 
Celé fotenie trvalo dve hodiny a výsledky budú čoskoro zverejnené. 


:) :D =D :O :( *love* :P :| Z_Z B) =)) >:( :S *weep* *nerd* S2 ;) *jawdrop* *sick* :X :* *gentleman*
Meno   


Komentáre (0)
Zatiaľ nebol pridaný žiadny komentár. Pridajte komentár ako prvý.

TOPlist

Eureco s.r.o. © 2008 - 2024, Webdesign: Creativedesign
Virtuálny kaderník HappyHair - účesy a vlasy na vyskúšanie na vlastnej fotke. Vlož svoju fotku a objav účes, ktorý ti pristane najviac! Tisícky účesov, účesy celebrít, svadobné, spoločenské, účesy 2024.
HappyHair stránky: HappyHair.cz - účesy