Prihlásenie | Registrácia
HappyHair · Magazín · Giorgio Armani a jeho módna teória
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie

Giorgio Armani a jeho módna teória

Kultovný módny návrhár Giorgio Armani tvrdí, že ženy rady nosia štýlové oblečenie, preotže sa v ňom cítia lepšie. Ženy totiž módu potrebujú pre dobrý pocit. 
 
Návrhár pripúšťa, že ženy dnes síce nemusia nosiť oblečenie, ktoré by im dodalo pocit moci, či aby si vydobyli rešpekt, napriek tomu sa však vždy budú obliekať štýlovo, aby si zvýšili sebavedomie.  „Ženy boli v dnešnom svete zo svojho postavenia vytlačené, nemusia nosiť sako, aby prezentovali svoju autoritu, ale ešte stále potrebujú posilniť si módou svoje pocity či postúpiť tak do vyššej spoločnosti.“, povedal.  
 
Giorgio, ktorý má za sebou úspešnú módnu kariéru, priznáva, že je vo svojom osobnom živote veľmi osamelý, keďže sa kvôli práci všetkého vzdal. Nemeckému časopisu Elle sa zdôveril: „Všetko som obetoval pre módu. Ľudia si myslia, že nemám čas sa s nimi stretnúť, pretože som príliš zaneprázdnený. Avšak večer som sám doma a sedím so svojimi dvoma mačkami pri televízii. A nikto mi nezavolá.“


:) :D =D :O :( *love* :P :| Z_Z B) =)) >:( :S *weep* *nerd* S2 ;) *jawdrop* *sick* :X :* *gentleman*
Meno   


Komentáre (0)
Zatiaľ nebol pridaný žiadny komentár. Pridajte komentár ako prvý.

TOPlist

Eureco s.r.o. © 2008 - 2020, Webdesign: Creativedesign
Virtuálny kaderník HappyHair - účesy a vlasy na vyskúšanie na vlastnej fotke. Vlož svoju fotku a objav účes, ktorý ti pristane najviac! Tisícky účesov, účesy celebrít, svadobné, spoločenské, účesy 2020.
HappyHair stránky: HappyHair.cz - účesy