Prihlásenie | Registrácia
HappyHair · Magazín · Fusion Yellow Blue - recenzia na dioptrické šošovky
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie

Fusion Yellow Blue - recenzia na dioptrické šošovky

        
 
Blíži sa leto a to je presne obdobie, v korom najčastejšie využívam kontaktné šošovky. Rozhodla som sa opäť raz vyskúšať farebné. Dioptrie oboch mojich očí sú rozdielne a tak som si musela objednať dve krabičky. Výhodou je, že namiesto 3 mesiacov tak mám šošovky na pol roka. 
 
                             
 
Značka Colourvue mi je známa už dlho, pretože aj moje prvé farebné šošovky boli od tohto istého výrobcu. Myslím si, že je to kvalitná značka a šošovky sú dostupné za veľmi prijateľnú cenu. Sú mäkké, príjemné a oko vôbec nedráždia. Bohužiaľ mala som už skúsenosť aj so šošovkami, ktoré oči dráždili akonáhle som si ich vložila. Tieto však medzi ne rozhodne nepatria. Sú pružné, ich aplikácia je jednoduchá a pekne priľnú na oko.
 
                 
 
Farba mojich očí a farba samotných šošoviek je veľmi podobná. Asi najpozorovateľnejšou zmenou je veľkosť očí. Šošovky síce majú klasický priemer 14mm, no oči mi napriek tomu opticky zväčšili. Sfarbené sú jemne domodra a pôsobia na mojich očiach veľmi prirodzene. 
 
Keď som ich prvý krát mala, okolie vôbec nespozorovalo nejakú zmenu. Pre niekoho, kto túži po dramatickej zmene, to môže byť negatívom, no na druhej strane, mnohí (vrátane mňa) hľadajú aj jemnejšie, prirodzenejšie odtiene. Všetky farebné šošovky, ktoré som doteraz mala mi oči iba zväčšili a stamvili natoľko, až pôsobili ako čierne. Som spokojná, že som konečne objavila odtieň, ktorý z mojich očí nespraví oči desivej hororovej bábiky. 
 
                 
 
Patrícia
 
 
 


:) :D =D :O :( *love* :P :| Z_Z B) =)) >:( :S *weep* *nerd* S2 ;) *jawdrop* *sick* :X :* *gentleman*
Meno   


Komentáre (0)
Zatiaľ nebol pridaný žiadny komentár. Pridajte komentár ako prvý.

TOPlist

Eureco s.r.o. © 2008 - 2023, Webdesign: Creativedesign
Virtuálny kaderník HappyHair - účesy a vlasy na vyskúšanie na vlastnej fotke. Vlož svoju fotku a objav účes, ktorý ti pristane najviac! Tisícky účesov, účesy celebrít, svadobné, spoločenské, účesy 2023.
HappyHair stránky: HappyHair.cz - účesy