Prihlásenie | Registrácia
HappyHair · Magazín · Eva Mendez nachádza pokoj na cintorínoch
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie

Eva Mendez nachádza pokoj na cintorínoch

 

Eva Mendes chodí meditovať na cintoríny, pretože je to podľa nej veľmi pokojné miesto.
 
39ročná herečka je fascinovaná cintorínmi a často jazdí na tieto tiché miesta, aby si odpočinula od slávy. V rozhovorde pre taliansky časopis IO Donna prezradila: „Milujem cintoríny a staré kostoly, nájdem tam vždy pokoj a ticho. Všetko to začalo pred 15 rokmi, keď som prvýkrát navštívila Père Lachaise v Paríži. Nemodlím sa tam, ale meditujem.“
 
Keď Eva nemedituje na cintorínoch, venuje sa svedomito svojej kariére a trávi čas so svojím priateľom Ryanom Goslingom. Hviezda filmu Skoro dospelá (Girl In Progres, 2012) trvá na tom, že ju nikdy nepriťahovali zloduchovia. Pretože je veľmi staromódna, dáva prednosť mužom, ktorí sa vedia chovať ako gentlemani. 
 
Eva, ktorá v minulosti 8 rokov chodila s režisérom Georgom Augustom (rozišli sa v roku 2010), vysvetlila: „Naozaj nechápem, čo ženy vidia na drsných mužoch. Nikdy som nebola rebelka. Som veľmi staromódna. Doma počúvam kubánsku hudbu, starám sa o domácnosť a pestujem kvety. Ani nenosím make-up!"


:) :D =D :O :( *love* :P :| Z_Z B) =)) >:( :S *weep* *nerd* S2 ;) *jawdrop* *sick* :X :* *gentleman*
Meno   


Komentáre (0)
Zatiaľ nebol pridaný žiadny komentár. Pridajte komentár ako prvý.

TOPlist

Eureco s.r.o. © 2008 - 2023, Webdesign: Creativedesign
Virtuálny kaderník HappyHair - účesy a vlasy na vyskúšanie na vlastnej fotke. Vlož svoju fotku a objav účes, ktorý ti pristane najviac! Tisícky účesov, účesy celebrít, svadobné, spoločenské, účesy 2023.
HappyHair stránky: HappyHair.cz - účesy