Prihlásenie | Registrácia
HappyHair · Magazín · Erin Heatherton eliminuje stres cvičením
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie

Erin Heatherton eliminuje stres cvičením

Erin Heatherton, známa modelka značky ´Victoria’s Secret´ cvičí najmä preto, aby sa uvoľnila a odľahčila svoju myseľ od každodenných stresov.

„V škole som vždy hrala nejaký šport. Bola som atlétkou, hrala basketbal a behávala, takže udržiavať si dobrú postavu kvôli modelingu je pre mňa normálne. Jednu hodinu denne venujem cvičeniu za zvukov hudby, je to výborný odbúravač stresu. Najskôr si zabehnem 30 minút a potom cvičím jogu. Je to skvelá kombinácia a pri neustálom cestovaní je to najlepší spôsob, ako spoznať mesto.“, povedala Erin.

Hoci má 23-ročná Erin úžasnú postavu, uvedomuje si, že niektoré časti tela si pri cvičení vyžadujú vyššiu pozornosť. „Svojmu osobnému trénerovi vždy poviem, aby sme sa sústredili hlavne na môj pás a nohy.“, prezradila v rozhovore pre časopis Hello!.:) :D =D :O :( *love* :P :| Z_Z B) =)) >:( :S *weep* *nerd* S2 ;) *jawdrop* *sick* :X :* *gentleman*
Meno   


Komentáre (0)
Zatiaľ nebol pridaný žiadny komentár. Pridajte komentár ako prvý.

TOPlist

Eureco s.r.o. © 2008 - 2024, Webdesign: Creativedesign
Virtuálny kaderník HappyHair - účesy a vlasy na vyskúšanie na vlastnej fotke. Vlož svoju fotku a objav účes, ktorý ti pristane najviac! Tisícky účesov, účesy celebrít, svadobné, spoločenské, účesy 2024.
HappyHair stránky: HappyHair.cz - účesy