Prihlásenie | Registrácia
HappyHair · Magazín · Emma Stone: “Voniam ako marihuana“
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie

Emma Stone: “Voniam ako marihuana“

Americká herecká hviezda Emma Stone prezradila, že hoci má rada sprchovací gel od luxusnej značky Bvlgari, nemôže ho používať, pretože vždy po jeho použití vonia ako marihuana. 
 
Emmin obľúbený parfém je „Chance“ od Chanel a dodáva, že výsledná vôňa kozmetiky je na každej osobe iná. 
 
Pre magazín Allure povedala: „Je to veľmi čudné, ale moje PH musí byť nejaké odlišné, lebo vždy, keď sa ubytujem vo „Four Seasons“ hoteli, kde majú v kúpeľni výrobky od Bvlgari a použijem ich pri sprchovaní, zapácham, akoby som celý deň „húlila trávu“.
 
Emma kvôli svojim rozmanitým hereckým úlohám často mení farbu vlasov, z blond až po červenú a vraví, že nie každému sa to páči.
 
„Niekedy stretnem ľudí, ktorých dobre nepoznám a predstavia sa mi nasledovne: „Hej, rád ťa spoznávam, mala by si sa znova prefarbiť na červeno.“, vraví Emma.
 
Herečka ešte dodala: „Som úplne neschopná, čo sa týka úpravy vlasov. Ak by som si mala vybrať medzi odstrelením, alebo spravením si nejakého účesu, tak radšej poviem „Zastreľte ma!“


:) :D =D :O :( *love* :P :| Z_Z B) =)) >:( :S *weep* *nerd* S2 ;) *jawdrop* *sick* :X :* *gentleman*
Meno   


Komentáre (0)
Zatiaľ nebol pridaný žiadny komentár. Pridajte komentár ako prvý.

TOPlist

Eureco s.r.o. © 2008 - 2021, Webdesign: Creativedesign
Virtuálny kaderník HappyHair - účesy a vlasy na vyskúšanie na vlastnej fotke. Vlož svoju fotku a objav účes, ktorý ti pristane najviac! Tisícky účesov, účesy celebrít, svadobné, spoločenské, účesy 2021.
HappyHair stránky: HappyHair.cz - účesy