Prihlásenie | Registrácia
HappyHair · Magazín · Emma Stone: Tri premiéry, tri účesy
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie

Emma Stone: Tri premiéry, tri účesy

Červenovlasá kráska nikdy nepremešká príležitosť experimentovať s farbou, textúrou i dĺžkou svojich vlasov a nebolo tomu inak ani počas propagácie jej najnovšieho filmu The Amazing Spider-Man 2. V rôznych svetových metropolách predviedla na červenom koberci široký repertoár účesov a make-upu.

 

V Ríme zvolila plážové vlny zdobené na čele zapleteným vrkôčikom. Dievčenský účes doplnila prirodzeným make-upom, marhuľovú lícenku zladila s rovnakým odtieňom viečok aj pier, čo dodalo jej tvári zdravý a svieži vzhľad.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Na berlínskej premiére predviedla herečka nádherne lesklé retro vlny ozdobené jednoduchou sponkou. Zelené oči zvýraznila modro-sivými tieňmi.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

V Londýne Emma podčiarkla farbu svojich vlasov matným rúžom sýtej fuchsiovej farby a žltými šatami.:) :D =D :O :( *love* :P :| Z_Z B) =)) >:( :S *weep* *nerd* S2 ;) *jawdrop* *sick* :X :* *gentleman*
Meno   


Komentáre (0)
Zatiaľ nebol pridaný žiadny komentár. Pridajte komentár ako prvý.

TOPlist

Eureco s.r.o. © 2008 - 2021, Webdesign: Creativedesign
Virtuálny kaderník HappyHair - účesy a vlasy na vyskúšanie na vlastnej fotke. Vlož svoju fotku a objav účes, ktorý ti pristane najviac! Tisícky účesov, účesy celebrít, svadobné, spoločenské, účesy 2021.
HappyHair stránky: HappyHair.cz - účesy