Prihlásenie | Registrácia
HappyHair · Magazín · Emma Stone neznáša podpätky
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie

Emma Stone neznáša podpätky

Emma Stone rada nosí balerínky, pretože sa na vysokých podpätkoch vraj cíti ako obor. Preto nikdy topánky na vysokých podpätkoch nenosí. 
 
24-ročná kráska – priateľka Andrewa Garfielda – dáva prednosť ležérnemu štýlu a tvrdí, že za jej vzhľad si zaslúži pochvalu predovšetkým je stylista. „Milujem Stellu McCartney, Lanvina a Miu Miu, ale ten kto skutočne móde rozumie, je môj stylista.“, prezradila mladučká herečka a dodala: „Vo voľnom čase rada a často nosím džínsy, tričká a svetre.“
 
Emma dnes uprednostňuje prirodzené líčenie, i keď prezradila, že sa pred pár rokmi líčila oveľa výraznejšie len preto, aby zakryla svoje pehy. „Milujem svoje pehy, ale keď som bola tínedžerka, urobila som všetko len preto, aby som ich zakryla.“, povedala Emma.
 
Na červenom koberci, mám rada červené pery. Mám šťastie, že mi v príprave na tieto akcie pomáha množstvo profesionálov. Keď sa snažím o takýto vzhľad sama, nikdy sa mi to tak nepodarí.“, dodáva. 


:) :D =D :O :( *love* :P :| Z_Z B) =)) >:( :S *weep* *nerd* S2 ;) *jawdrop* *sick* :X :* *gentleman*
Meno   


Komentáre (0)
Zatiaľ nebol pridaný žiadny komentár. Pridajte komentár ako prvý.

TOPlist

Eureco s.r.o. © 2008 - 2020, Webdesign: Creativedesign
Virtuálny kaderník HappyHair - účesy a vlasy na vyskúšanie na vlastnej fotke. Vlož svoju fotku a objav účes, ktorý ti pristane najviac! Tisícky účesov, účesy celebrít, svadobné, spoločenské, účesy 2020.
HappyHair stránky: HappyHair.cz - účesy