Prihlásenie | Registrácia
HappyHair · Magazín · Elizabeth Olsen kradla sestrám oblečenie
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie

Elizabeth Olsen kradla sestrám oblečenie

Elizabeth Olsen v detstve potajomky brala oblečenie svojim sestrám – dvojičkám Mary-Kate a Ashley.
 
Mladšia sestra veľkých hviezd, dvojičiek Mary – Kate a Ashley Olsen, sa vždy so sestrami radila ohľadom módy, čo jej pomohlo vypestovať si výrazný zmysel pre štýl už v ranej mladosti. Vlastnými slovami 23-ročnej herečky: „Vždy som sa so setrami radila o tom, čo si obliecť. Často som im kradla šaty a prosila ich, aby ma vzali so sebou na nákupy.“
 
Definujúc svoj bohémsky štýl Elizabeth povedala, že uprednostňuje „maskulínne odevy pre ženy“ pred klasicky ženskými šatami a topánkami na vysokých podpätkoch . Tiež priznala, že sa už nevie dočkať, kedy si oblečie „nádherné blúzky a trenčkoty“ z poslednej kolekcie svojich sestier s názvom „The Row“. 
 
Elizabeth, ktorá účinkuje v novom filme „Liberal Arts“, pred nedávnom odmietla stvárniť Anastasiu Steele v pripravovanej adaptácii knihy „Fifty Shades of Grey“, i keď ako priznala, ju kniha samotná očarila.
 
„Z ničoho nič, sa táto kniha stala senzáciou. Ženy ju hltali, pretože dovtedy k podobným žánrom nemali prístup. Rozprávala som sa s mužom, ktorý si z toho uťahoval, hovoriac: ´Jasné, tieto ženy túžia pozerať porno.´Istým spôsobom, má pravdu.“, konštatovala herečka.


:) :D =D :O :( *love* :P :| Z_Z B) =)) >:( :S *weep* *nerd* S2 ;) *jawdrop* *sick* :X :* *gentleman*
Meno   


Komentáre (0)
Zatiaľ nebol pridaný žiadny komentár. Pridajte komentár ako prvý.

TOPlist

Eureco s.r.o. © 2008 - 2021, Webdesign: Creativedesign
Virtuálny kaderník HappyHair - účesy a vlasy na vyskúšanie na vlastnej fotke. Vlož svoju fotku a objav účes, ktorý ti pristane najviac! Tisícky účesov, účesy celebrít, svadobné, spoločenské, účesy 2021.
HappyHair stránky: HappyHair.cz - účesy