Prihlásenie | Registrácia
HappyHair · Magazín · Dve alternatívy neklasických chvostov
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie

Dve alternatívy neklasických chvostov

V záverečnej časti nášho mini-seriálu vám predstavíme dva alternatívne štýly konského chvosta, obľúbené každou dlhovlasou celebritou.

Rozstrapatené a sexi

Takýto štýl definitívne ukáže váš uvoľnený postoj.

Potrebujete:
- sprej, či penu na podporu vĺn
- sprej na textúru vlasov
- vosk na vlasy
- v prípade veľmi rovných vlasov aj kulmu na vlasy

Ako na to:
Vpracujte prípravok na podporu vĺn do mokrých vlasov a vlasy buď vyfénujte s difuzérom, alebo nechajte voľne vysušiť, čím získate lepší základ zvlnených vlasov. Zvoľte si cestičku, ktorú preferujete a konský chvost upevnite do gumičky tesne za uchom. Sprej na textúru vlasov a vosk poslúžia pri neposedných, krepových vlasoch, poprípade siahnite aj po kulme na vlasy, ak máte prirodzene rovné vlasy a natočte zopár prameňov konského chvosta a prstami už len prejdite cez vytvorené vlny pre rozstrapatený vzhľad.

Zvodkyne

Elegantná verzia nízko-posadeného konského chvosta, ktorá pristane snáď každej z nás. Výsledkom je upravená a hladká predná časť vlasov, ktoré voľno rámujú vašu tvár, pričom samotný chvost sa jemne vlní.

Potrebujete:
- veľkú okrúhlu kefu
- sprej na objem vlasov
- hrebeň
- lak na vlasy

Ako na to:
Začnite presne ako pri postupe opísanom v prvom štýle „roztlieskavačského“ konského chvosta, ibaže chvost zaistite dole, vzadu, či naboku. Ak nemáte ofinu, nechajte padnúť niektoré predné časti vašich vlasov okolo tváre a pomocou hrebeňa so špicatou rúčkou si vlasy nadvihnite na temene hlavy, poprípade natupírujte, a potom prečešte dohladka. Nakoniec zafixujte lakom na vlasy.

Tip: Ak máte pocit, že vášmu chvostu stále niečo chýba, poobzerajte sa vo vašej skrinke s doplnkami, ozdobami, či bižutériou. Čelenky, kvety, perly, šatky, pierka, váš konský chvost je konečný dôkaz vašej originality a kreatívnosti.
Autorka: Zuzana Ritchie, Londýn, foto: profimedia.cz a archív autorky


:) :D =D :O :( *love* :P :| Z_Z B) =)) >:( :S *weep* *nerd* S2 ;) *jawdrop* *sick* :X :* *gentleman*
Meno   


Komentáre (0)
Zatiaľ nebol pridaný žiadny komentár. Pridajte komentár ako prvý.

TOPlist

Eureco s.r.o. © 2008 - 2021, Webdesign: Creativedesign
Virtuálny kaderník HappyHair - účesy a vlasy na vyskúšanie na vlastnej fotke. Vlož svoju fotku a objav účes, ktorý ti pristane najviac! Tisícky účesov, účesy celebrít, svadobné, spoločenské, účesy 2021.
HappyHair stránky: HappyHair.cz - účesy