Prihlásenie | Registrácia
HappyHair · Magazín · Drew Barrymore skúša nové produkty
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie

Drew Barrymore skúša nové produkty

Drew Barrymore vyskúšala všetky produkty svojho nového kozmetického radu Flower v dobe, kedy očakávala príchod svojej dcéry Olive.
 
37-ročná herečka porodila dcéru Olive pred štyrmi mesiacmi. Jej požehnaný stav jej však nijako nebránil v práci na novom kozmetickom rade Flower. Zároveň tiež požiadala o pomoc svojho manžela Willa Kopelmana. „Môj tím a samozrejme i ja sme sa venovali testovaniu našich nových tajných zbraní pre trh. I moja rodina sa zapojila. Willova mama Coco vyskúšala všetky produkty tohto radu a podelila sa s nami o svoje skúsenosti.“, povedala herečka.
 
Drew tiež tvrdí, že jej nový rad je ideálny pre vyťažené pracujúce matky, ako je ona sama. Časopisu US Weekly povedala: „Chcem, aby ženy mali niečo mimoriadne. Zaslúžia si to. A s našou novou kozmetikou sú ženy schopné dokázať čokoľvek. Ja osobne som mama, mám prácu a celý deň v podstate len behám. Takže potrebujem zopár vecí, ktoré mi pomôžu cítiť sa lepšie. Korektor a tvárenka mi dodávajú pocit, že som mladá, verte mi! A myslíme aj na ženy, ktoré milujú výrazné farby – napríklad pri zdôraznení pier.“


:) :D =D :O :( *love* :P :| Z_Z B) =)) >:( :S *weep* *nerd* S2 ;) *jawdrop* *sick* :X :* *gentleman*
Meno   


Komentáre (0)
Zatiaľ nebol pridaný žiadny komentár. Pridajte komentár ako prvý.

TOPlist

Eureco s.r.o. © 2008 - 2021, Webdesign: Creativedesign
Virtuálny kaderník HappyHair - účesy a vlasy na vyskúšanie na vlastnej fotke. Vlož svoju fotku a objav účes, ktorý ti pristane najviac! Tisícky účesov, účesy celebrít, svadobné, spoločenské, účesy 2021.
HappyHair stránky: HappyHair.cz - účesy