Prihlásenie | Registrácia
HappyHair · Magazín · Dolce & Gabanna predstavili na Milánskom týždni módy vkusnú farebnú kolekciu
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie

Dolce & Gabanna predstavili na Milánskom týždni módy vkusnú farebnú kolekciu

Dolce & Gabanna predviedli v nedeľu v Miláne vkusnú farebnú kolekciu s názvom „More, slnko a láska“.

Taliansky módny dom – ktorý založil Stefano Gabbana a Domenico Dolce – predstavili svoju najnovšiu kolekciu na jar/leto 2013. Tá okrem iného obsahovala aj nápadité kúsky s pásikavými vzormi typickými pre prímorské slnečné ležadlá. Vkusne ich dopĺňali výrazné krištáľové náušnice a drevené platformy s kvetinami na podpätkoch.
 
Kolekcia tiež obsahovala sukne v tvare košíka a korzety podobného štýlu, ako aj rad plaviek inšpirovaných letom na Sicílii. 
 
Domenico prezradil, že celá kolekcia je „predstavou nádherných prázdnin na Sicílii.“ Stefano ho doplnil, keď naznačil, že pre známy módny dom možno nadišiel čas presedlať na zdržanlivejšie nápady. "Možno, že je to už naším vekom, ale nechceme predstavovať ženu ako dravca."
 


:) :D =D :O :( *love* :P :| Z_Z B) =)) >:( :S *weep* *nerd* S2 ;) *jawdrop* *sick* :X :* *gentleman*
Meno   


Komentáre (0)
Zatiaľ nebol pridaný žiadny komentár. Pridajte komentár ako prvý.

TOPlist

Eureco s.r.o. © 2008 - 2024, Webdesign: Creativedesign
Virtuálny kaderník HappyHair - účesy a vlasy na vyskúšanie na vlastnej fotke. Vlož svoju fotku a objav účes, ktorý ti pristane najviac! Tisícky účesov, účesy celebrít, svadobné, spoločenské, účesy 2024.
HappyHair stránky: HappyHair.cz - účesy