Prihlásenie | Registrácia
HappyHair · Magazín · Dokonalé pery na dosah
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie

Dokonalé pery na dosah

 

Chcete, aby váš rúž vyzeral dokonalo, zatiaľ čo vy budete popíjať koktejl? Naneste ho ako profesionáli!
 
Pripravte pery
Ak chcete dosiahnuť, aby vaše pery vyzerali perfektne, je potrebné ich vopred jemne vyšúchať a ošetriť, aby ste sa zbavili odumretých buniek. Potrebujeme totiž dokonale rovný povrch. Prebytočný maz odstráňte obrúskom. 
 
Vytvorte dokonalý podklad
Kozmetický trh ponúka množstvo podkladov na pery, ktoré vytvoria dokonalý základ a odhalia skutočnú farbu vašich pier, avšak postačí i jemne nanesený a rozotretý korektor či make-up.
 
Vytvorte tvar
Pre plnšie pery budete potrebovať ceruzku na pery telovej farby- odtieň by mal byť čo najbližší farbe vašej pleti - a obtiahnite obrys pier tak, aby ste ich dotvorili podľa svojich predstáv. 
 
Vyberte farbu
Pre super výdrž použite ceruzku na pery rovnakej farby ako rúž. Aplikujte na spodnú i vrchnú peru. Prebytok vysušte obrúskom a štetcom naneste rúž. Trik je v postupnom vrstvení farby a následnom osušení nadbytku.
 
Zafixujte farbu
Pery opatrne prekryte jemnou vreckovkou. Štetcom či vankúšikom naneste práškový alebo kompaktný púder pomocou štetca alebo labutienky. Teraz ste už rúž zafixovali a môžete vyraziť na párty! 
 
Top tip: Udržujte pery v dokonalej kondícii tak, že po vyčistení zubov vyšúchate zubnou kefkou aj pery. Je to najlepší spôsob, ako sa o ne pravidelne starať.


:) :D =D :O :( *love* :P :| Z_Z B) =)) >:( :S *weep* *nerd* S2 ;) *jawdrop* *sick* :X :* *gentleman*
Meno   


Komentáre (0)
Zatiaľ nebol pridaný žiadny komentár. Pridajte komentár ako prvý.

TOPlist

Eureco s.r.o. © 2008 - 2024, Webdesign: Creativedesign
Virtuálny kaderník HappyHair - účesy a vlasy na vyskúšanie na vlastnej fotke. Vlož svoju fotku a objav účes, ktorý ti pristane najviac! Tisícky účesov, účesy celebrít, svadobné, spoločenské, účesy 2024.
HappyHair stránky: HappyHair.cz - účesy