Prihlásenie | Registrácia
HappyHair · Magazín · DIY starostlivosť o vlasy
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie

DIY starostlivosť o vlasy

Zbavte sa doma rozštiepených končekov a objavte umenie úpravy ofiny medzi jednotlivými návštevami kaderníka.

 

Preč so zničenými končekmi

 

Udržiavať vlasy v top kondícii znamená navštevovať kaderníka každých šesť týždňov. Medzi tým, však môžete vlasy upravovať veľmi jednoducho aj doma - ostrými manikúrovými nožničkami. Tie vám zaručia presnosť a tak sa nemusíte obávať, že prídete i o vlasy zdravé.

 

1. Vlasy umyte a učešte.

2. Uchopte tenký prameň vlasov a strihajte.

3. Neodstrihnite viac ako zopár milimetrov.

 

Upravujte ofinu ako profesionáli

 

Ak vám ofinu ostrihal profesionálny kaderník, nebojte sa ju po pár týždňoch upraviť aj doma. Je to jednoduchšie, ako by ste si mohli myslieť.

 

1. Uistite sa, že máte vlasy úplne suché a v prirodzenom stave, počas strihania ich v žiadnom prípade nevyrovnávajte ani nenaťahujte, výsledok by vás mohol nepríjemne prekvapiť.

2. Investujte do kvalitných, profesionálnych kaderníckych nožníc. Vlasy zčešte čo najviac do čela.

3. Začnite strihať - dôležité je postupovať pomaly a držať nožnice vo zvislej polohe. Odolajte pokušeniu odstrihnúť tupú, hustú ofinu v jednej priamke.:) :D =D :O :( *love* :P :| Z_Z B) =)) >:( :S *weep* *nerd* S2 ;) *jawdrop* *sick* :X :* *gentleman*
Meno   


Komentáre (0)
Zatiaľ nebol pridaný žiadny komentár. Pridajte komentár ako prvý.

TOPlist

Eureco s.r.o. © 2008 - 2023, Webdesign: Creativedesign
Virtuálny kaderník HappyHair - účesy a vlasy na vyskúšanie na vlastnej fotke. Vlož svoju fotku a objav účes, ktorý ti pristane najviac! Tisícky účesov, účesy celebrít, svadobné, spoločenské, účesy 2023.
HappyHair stránky: HappyHair.cz - účesy