Prihlásenie | Registrácia
HappyHair · Magazín · Demi Lovato má nové tetovanie
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie

Demi Lovato má nové tetovanie

Americká pop hviezda Demi Lovato si nedávno nechala vytetovať na predlaktie kŕdeľ letiacich vtákov. Najnovší výtvor má na svedomí jedna z najznámejších tatériek, Kat Von D, ktorá sa preslávila vďaka reality šou z tetovacej brandže „LA Ink“.
 
 Nadšená Demi poďakovala Kat cez Twitter so slovami: „Ďakujem @thekatvond za moje tetovanie!! Vyzerá to nádherne a nesmierne sa mi to páči“
 
Speváčka Demi sa v minulosti vyjadrila i o svojich ostatných tetovaniach. Každé z nich vraj predstavuje jej spojenie s fanúšikmi, ktorí ju podporovali, keď sa v roku 2010 liečila zo sebaubližovania a poruchy príjmu jedla.
 
„Moje tetovania „Stay“ a „Strong“ na mojich zápästiach majú pre mňa obrovský význam, keďže mi moji fanúšikovia tieto slová neustále opakovali počas môjho liečenia.“, dodala Demi.


:) :D =D :O :( *love* :P :| Z_Z B) =)) >:( :S *weep* *nerd* S2 ;) *jawdrop* *sick* :X :* *gentleman*
Meno   


Komentáre (0)
Zatiaľ nebol pridaný žiadny komentár. Pridajte komentár ako prvý.

TOPlist

Eureco s.r.o. © 2008 - 2023, Webdesign: Creativedesign
Virtuálny kaderník HappyHair - účesy a vlasy na vyskúšanie na vlastnej fotke. Vlož svoju fotku a objav účes, ktorý ti pristane najviac! Tisícky účesov, účesy celebrít, svadobné, spoločenské, účesy 2023.
HappyHair stránky: HappyHair.cz - účesy