Prihlásenie | Registrácia
HappyHair · Magazín · David Beckham sa učí po francúzsky
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie

David Beckham sa učí po francúzsky

David Beckham sa učí po francúzsky, aby mohol komunikovať so svojimi spoluhráčmi a fanúšikmi, keďže podpísal päťmesačnú zmluvu s Paris Saint Germain.
 
David si živo pamätá, ako bol zosmiešňovaný angličan Joey Barton za jeho neúspešné pokusy o konverzáciu vo francúzštine, keď hral za Marseille a nechce, aby sa niečo podobné stalo i jemu. 
 
Zdroj prezradil novinám Daily Star: „Beckham nie je taký hlúpy, aby túto chybu zopakoval. Zájde až tak ďaleko, aby sa uistil, že má slušnú znalosť francúzštiny. Chce komunikovať s hráčmi, fanúšikmi i médiami skutočne po francúzsky. Vo Francúzsku už vyhľadal súkromného učiteľa a už začal i so samotnou výukou.“
 
David, ktorý bude žiť v Paríži v hoteli, zatiaľ čo jeho žena Victoria a ich štyri deti zostanú v Londýne, si začal trénovať nové znalosti pri komunikácii so svojimi spoluhráčmi, a keď nemôže prísť na hodiny, má kurz francúzštiny vždy pri sebe na svojom iPhone a iPade.


:) :D =D :O :( *love* :P :| Z_Z B) =)) >:( :S *weep* *nerd* S2 ;) *jawdrop* *sick* :X :* *gentleman*
Meno   


Komentáre (0)
Zatiaľ nebol pridaný žiadny komentár. Pridajte komentár ako prvý.

TOPlist

Eureco s.r.o. © 2008 - 2021, Webdesign: Creativedesign
Virtuálny kaderník HappyHair - účesy a vlasy na vyskúšanie na vlastnej fotke. Vlož svoju fotku a objav účes, ktorý ti pristane najviac! Tisícky účesov, účesy celebrít, svadobné, spoločenské, účesy 2021.
HappyHair stránky: HappyHair.cz - účesy