Prihlásenie | Registrácia
HappyHair · Magazín · Crystal Renn v nových reklamách Agent Provocateur
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie

Crystal Renn v nových reklamách Agent Provocateur

Crystal Renn se stala novou tvárou Agent Provocateur v kampani natočenej Olivierom Zahmom.
 
Sarah Shotton, kreatívna manažérka značky, povedala: „Olivier vždy vyberá veľmi sexy ženy a presne taká je Crystal. Má v sebe kus Hollywoodu. Je supersexy a vie, ako sa treba pohybovať. Už tým, ako chodí, vie pôsobiť na mužov. A svoju rolu zahrala veľmi dobre. Olivier s Crystal dlho hovoril o tom, aká má byť dievčina v reklame..a na konci toho rozhovoru sa Crystal tým dievčaťom naozaj stala.“
 
Zmyselná kampaň bola natočená v Londýně v sieti čerpacích staníc. V kampani sa objavuje pop art Eda Ruscha a fotografie Helmuta Newtona. Snímky nadväzujú na kolekciu jar / leto, pretože aj sexy spodná bielizeň bola inšpirovaná bezstarostným americkým road movie. 
 
Sarah vysvetluje: „Minulá sezóna bola poňatá veľmi vážne, a tak sme chceli, aby jarná kolekcia pôsobila veselšie, farebnejšie a bezstarostnejšie. Sledovala som film „Telma a Lujza“ a tak vznikla myšlienka jazdy kabrioletom naprieč USA."


:) :D =D :O :( *love* :P :| Z_Z B) =)) >:( :S *weep* *nerd* S2 ;) *jawdrop* *sick* :X :* *gentleman*
Meno   


Komentáre (0)
Zatiaľ nebol pridaný žiadny komentár. Pridajte komentár ako prvý.

TOPlist

Eureco s.r.o. © 2008 - 2021, Webdesign: Creativedesign
Virtuálny kaderník HappyHair - účesy a vlasy na vyskúšanie na vlastnej fotke. Vlož svoju fotku a objav účes, ktorý ti pristane najviac! Tisícky účesov, účesy celebrít, svadobné, spoločenské, účesy 2021.
HappyHair stránky: HappyHair.cz - účesy