Prihlásenie | Registrácia
HappyHair · Magazín · Crazy šošovky Blue star - recenzia
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie

Crazy šošovky Blue star - recenzia

 

Po viacerých farebných šošovkách som konečne dostala možnosť vyskúšať aj nejaké crazy. A to konkrétne Blue Star od značky Colorvue. Prečo by sa mali crazy šošovky nosiť iba na Halloween či Fašiangy? Je tu leto, mnoho festivalov, osláv, a práve na takýchto miestach sa priam žiada originalita a tak trochu aj extravagantnosť.
 
                            
 
Najprv vám trochu popíšem balenie týchto šošoviek. Je veľmi podobné ako pri značne Eyecasions. Šošovky sa nachádzajú v malej sklenenej fľaštičke, ktorá je uzatvorená strieborným plieškom a gumeným vrchnáčikom. 
 
Šošovky sú ročné, no samozrejme sa nepredpokladá, že sa budú nosiť dennodenne. Je však veľmi dôležité meniť im roztok, i keď nie sú dlhšiu dobu používané. 
 
 
                                           
 
Čo sa týka ich prekrytia, tieto šošovky moje oči krásne prekryli. Mám ich síce bledomodré, no táto modrá je krásne sýta a tak si myslím, že sa nemusia obávať ani tí s tmavšími očami. Keby sa v strede nenachádzala čierna hviezda, kľudne by ich tí odvážnejší mohli využívať aj na bežné nosenie. Ja som ich mala tiež celý deň v práci a nikto sa nejako nepozastavil, že by som mala čudné oči.  
 
Šošovky sú mäkké, pružné a príjemné na nosenie, čo mi však trošku vadilo, že som mala pocit akoby bola v miestnosti trochu väčšia tma než v skotočnosti je. Predsalen je iné mať číre alebo jemnučko sfarbené šošovky ako takéto tmavé. 
 
                            
Patrícia
 

 

ColourVUE - Blue Star
16.90 EUR s DPH


:) :D =D :O :( *love* :P :| Z_Z B) =)) >:( :S *weep* *nerd* S2 ;) *jawdrop* *sick* :X :* *gentleman*
Meno   


Komentáre (0)
Zatiaľ nebol pridaný žiadny komentár. Pridajte komentár ako prvý.

TOPlist

Eureco s.r.o. © 2008 - 2023, Webdesign: Creativedesign
Virtuálny kaderník HappyHair - účesy a vlasy na vyskúšanie na vlastnej fotke. Vlož svoju fotku a objav účes, ktorý ti pristane najviac! Tisícky účesov, účesy celebrít, svadobné, spoločenské, účesy 2023.
HappyHair stránky: HappyHair.cz - účesy