Prihlásenie | Registrácia
HappyHair · Magazín · colorful eyes, crazy eyes
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie

colorful eyes, crazy eyes

                 
 
Ahojte!
Asi viacerí viete, že veľmi rada nosím šošovky rôznych farieb. Od tých klasických čírych som prešla na farebné pred asi rokom a pol a neviem si ich vynachváliť. Sú mäkké, príjemne sa nosia a úplne som si na ne zvykla.
Modré šošovky nosím pravidelne, každý deň. Nosia sa mi dobre a už dávno som nemala klasické číre, vďaka ktorým by mi bolo vidno moje "pravé" oči. Keď prídem domov, vždy si šošovky vytiahnem a nasadím si okuliare, no pri cvičení, v škole či v meste, nosím vždy farebné.
Výhodou týchto farebných šošoviek je najmä to, že vám spravia s očami naozaj zázraky. Nielen, že vám zmenia farbu očí, ale takisto vám ich aj zväčšia.
 
                  
 
Po približne roku nosenia modrých šošoviek som sa "odhodlala" aj na inú farbu a stavila som na hnedú. Nemohla som spravil lepšie! Krásne hnedé oči, ktoré som mala, som začala milovať ešte viac, ako tie modré. Z môjho okolia už skoro nikto ani nevie, aké mám v skutočnosti oči :D Tieto hnedé mi naozaj perfektne sadli, a preto ďalšia objednávka neobsahovala len modré, ale takisto aj hnedé šošovky. V tomto článku som o nich písala viac :)
 
                 
 
Nedávno som preto zase hľadala nejaké šošovky, ktoré by som si mohla objednať. Ako som to spomínala v škole, okamžite sa pridal aj môj dobrý kamarát Maťo, ktorý povedal, že by chcel nejaké vyskúšať. O pár dní som mu už objednala biele šošovky, ktoré svietia pod UV svetlom. Boli to šošovky ColourVUE - Glow White. Výsledok môžete vidieť tu:
 
                   
 
Tak toto je viac ako strašidelné :D
Ale keďže to vyzerá aj veľmi zaujímavo rozhodla som sa, že ich vyskúšam aj ja. Síce som si nevzala také, ktoré svietia pod UV, vybrala som si tie s názvom ColourVUE - White Zombie, ktoré vyzerajú veľmi podobne. Moje sú však dioptrické (pretože som tak trochu slepá) a trošku odlišné. A výsledok?
 
  
 
Myslím si, že sú úplne perfektné! Síce nie na bežné nosenie, no na nejaké akcie alebo Halloween sa určite perfektne hodia! 
Šošovky sú veľmi pohodlné, mäkké a dobre sa nosia. Sú veľmi nezvyčajné a poprvýkrát, keď som ich mala v očiach som sa sama seba normálne zľakla! :D 
Niekoľko členov rodiny som týmito šošovkami naľakala :D Určite som však rada za to, že som ich vyskúšala, pretože je to niečo úplne iné. 
 
 
Naďa
thecolorfulthoughts.blogspot.sk


:) :D =D :O :( *love* :P :| Z_Z B) =)) >:( :S *weep* *nerd* S2 ;) *jawdrop* *sick* :X :* *gentleman*
Meno   


Komentáre (0)
Zatiaľ nebol pridaný žiadny komentár. Pridajte komentár ako prvý.

TOPlist

Eureco s.r.o. © 2008 - 2023, Webdesign: Creativedesign
Virtuálny kaderník HappyHair - účesy a vlasy na vyskúšanie na vlastnej fotke. Vlož svoju fotku a objav účes, ktorý ti pristane najviac! Tisícky účesov, účesy celebrít, svadobné, spoločenské, účesy 2023.
HappyHair stránky: HappyHair.cz - účesy