Prihlásenie | Registrácia
HappyHair · Magazín · Colin Firth nosí obleky ohľaduplné k životnému prostrediu
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie

Colin Firth nosí obleky ohľaduplné k životnému prostrediu

Britský oskarový herec, Colin Firth, nosí na červený koberec obleky z recyklovaných materiálov, k čomu ho posmelila jeho žena Livia.
 
Hercova manželka vytvorila totiž vlastnú etickú módnu značku s názvom ´Livia Firth Design´. Dúfa, že jej kolekcia inšpiruje i ďalších návrhárov k etickejším návrhom, pretože je to naozaj dôležité.
 
„Rýchlo sa meniaca móda je problémom, ale snažíme sa ukázať firmám, že je možné správať sa k životnému prostrediu zodpovednejšie. Aké je riešenie? Neviem. Ale verím, že to bude fungovať. Niektorí nás už nasledujú a to je obdivuhodné.  V dnešnom svete ľudia nakupujú často veci, ktoré ani nepotrebujú, mali by sme nakupovať so svedomím.“, povedala Livia pre britský časopis Hello!.


:) :D =D :O :( *love* :P :| Z_Z B) =)) >:( :S *weep* *nerd* S2 ;) *jawdrop* *sick* :X :* *gentleman*
Meno   


Komentáre (0)
Zatiaľ nebol pridaný žiadny komentár. Pridajte komentár ako prvý.

TOPlist

Eureco s.r.o. © 2008 - 2024, Webdesign: Creativedesign
Virtuálny kaderník HappyHair - účesy a vlasy na vyskúšanie na vlastnej fotke. Vlož svoju fotku a objav účes, ktorý ti pristane najviac! Tisícky účesov, účesy celebrít, svadobné, spoločenské, účesy 2024.
HappyHair stránky: HappyHair.cz - účesy