Prihlásenie | Registrácia
HappyHair · Magazín · Charley Speed: S Kate Moss bola zábava
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie

Charley Speed: S Kate Moss bola zábava

Model Charley Speed spolupracoval s Kate Moss na reklamnej kampani pre Calvina Kleina v roku 1997 a spomína si, ako mu Kate pomohla prekonať nervozitu na jeho prvom dôležitom fotení.
 
Charley prezradil: „Bol som nováčikom, mladý, netušil som, že je to Kate Moss, keď vošla do miestosti a ešte aj meškala. Bola strašne milá, zábavná, fakt sme sa vtedy spolu dobre nasmiali.“
 
Charley sa tiež vyjadril, že počas svojej modelingovej kariéry nemal nikdy problémy s tým, že by ho nútili robiť niečo, čo by mu bolo nepríjemné.
 
„Je to dosť ťažké, keď si taký mladý, neuvedomuješ si, že môžeš odmietnuť, povedať nie, ale na to by mal dozrieť tvoj manažment a tvoja agentúra. Našťastie som nikdy nemusel robiť nič, čo by mi bolo počas fotenia nepríjemné.“, reagoval Charley v súvislosti s nedávnym priznaním Kate Moss o negatívnych pocitoch z pózovania s Markom Wahlbergom pre Calvina Kleina, keď mala len 16 rokov.


:) :D =D :O :( *love* :P :| Z_Z B) =)) >:( :S *weep* *nerd* S2 ;) *jawdrop* *sick* :X :* *gentleman*
Meno   


Komentáre (0)
Zatiaľ nebol pridaný žiadny komentár. Pridajte komentár ako prvý.

TOPlist

Eureco s.r.o. © 2008 - 2020, Webdesign: Creativedesign
Virtuálny kaderník HappyHair - účesy a vlasy na vyskúšanie na vlastnej fotke. Vlož svoju fotku a objav účes, ktorý ti pristane najviac! Tisícky účesov, účesy celebrít, svadobné, spoločenské, účesy 2020.
HappyHair stránky: HappyHair.cz - účesy