Prihlásenie | Registrácia
HappyHair · Magazín · Celebrity vsadili na PUNK účesy
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie

Celebrity vsadili na PUNK účesy

 

Najprestížnejšia módna udalosť roka, MET Ball priťahuje každého, kto v móde niečo znamená, rovnako ako slávnu smotánku. Pozrime sa, ako sa tri celebrity popasovali s tohoročnou výzvou -  PUNKOVOU tematikou. 
 
Za dvadsaťročných: Miley Cyrus
 
K takémuto účesu je treba veľa odvahy a ešte o trochu viac vosku či gélu! Miley neváhala a upravila si vlasy do špicatého punkového účesu. Navyše pridala i výrazne oranžovočervený rúž. Toto dievča dnes večer nikto neprehliadne!
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Za tridsaťročných: Anne Hathaway
 
Anne zrejme všetkých prekvapila výraznou farebnou zmenou svojich vlasov. Svoju tradičnú hnedú najnovšie vymenila za blond v štýle punkovej éry a tento risk sa jej oplatil. Účes doplnila fialovými očnými tieňmi a čiernou ceruzkou orámovala hnedé oči. Výsledok bol dokonalý.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Za štyridsaťročných: Gwen Stefani
 
Vždy elegantná Gwen predviedla tentokrát zaujímavý účes vo svojej zvyčajnej platinovej blond. Bohatá bočná ofina a hladko vyčesaný elegantný drdol trochu pripomína  samuraja, ale Gwen to skutočne pristane. Večne červené pery rovnako ako čierné očné linky len podtrhli jej jedinečný vzhľad. 


:) :D =D :O :( *love* :P :| Z_Z B) =)) >:( :S *weep* *nerd* S2 ;) *jawdrop* *sick* :X :* *gentleman*
Meno   


Komentáre (0)
Zatiaľ nebol pridaný žiadny komentár. Pridajte komentár ako prvý.

TOPlist

Eureco s.r.o. © 2008 - 2020, Webdesign: Creativedesign
Virtuálny kaderník HappyHair - účesy a vlasy na vyskúšanie na vlastnej fotke. Vlož svoju fotku a objav účes, ktorý ti pristane najviac! Tisícky účesov, účesy celebrít, svadobné, spoločenské, účesy 2020.
HappyHair stránky: HappyHair.cz - účesy