Prihlásenie | Registrácia
HappyHair · Magazín · Celebrity su zbláznené do čeleniek
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie

Celebrity su zbláznené do čeleniek

Nicole Richie - Celebrity su zbláznené do čeleniekUž niekoľko mesiacov je možné spozorovať, že celebrity sú tak trochu zbláznené do čeleniek, respektíve vlasových doplnkov. Zabudnite však na klasickú čelenku typu „Alica v krajine zázrakov“. Vlasové doplnky, o ktorých je reč, sú odvážne, nápadité a zo všakovakých materiálov.

Na prehliadkových mólach kolekcií od Chanel alebo Dolce a Gabbana vlasoví stylisti nešetrili s perlami, mašľami, motýľmi, pierkami, kvetmi a šperkami.

Takáto ozdoba hlavy vám hneď môže zlepšiť náladu, alebo ňou aspoň vyjadríte váš osobný štýl bez slov. Dalo by sa povedať, že odznak za najväčšiu lojálnosť čelenkám a iným vlasovým ozdobám patrí momentálne Nicole Richie. Tá sa dokonca aj sama pustila do navrhovania doplnkov. Jej typický, bohémsky vzhľad sa nedá prehliadnuť.

Milla Jovovich Carrie Underwood Brea Grant Victoria Beckham

Nelámte si hlavu, ak nemáte dlhé vlasy, pretože možností s týmto trendom je neúrekom! Ak skúšate rady nové veci a k móde pristupujete s hravosťou a odvahou, ako Jaime Winstone, nebude vám na hlave chýbať obrovská mašľa vo vašich krátkych, či polodlhých vlasoch. Nezabudnite, že fantázii sa medze nekladú a ak chcete byť skutočne originálna, urobte si ozdobu do vlasov z jemného náhrdelníka, ktorý poprípade už vôbec nenosíte a takto ho aspoň recyklujete, ako to môžeme vidieť u Mily Jovovich.

Amy Winehouse - Celebrity su zbláznené do čeleniekAk vám však prekážajú spýtavé pohľady niektorých ľudí na ulici, vďačná pomôcka k zaujímavému štýlu je aj klasická šatka do vlasov. Ak Nicole Richie zrovna nemá vo vlasoch nejakú inú ozdobu, tak je to práve šatka, ktorá sa dá nosiť rôznymi spôsobmi. Aj Amy Winehouse je milovníčkou šatky, bez nej a jej tradične natupírovaných vlasov by hádam ani nevyšla na pódium.

Na záver ešte jeden jednoduchý nápad so šatkou:
Vlasy si vypnite do konského chvosta, potom z neho vytvorte dva samostatné vrkoče, vezmite vačšiu šatku, ktorú ste preložili napoli, do trojuholníkového tvaru a ešte stočili na úzky pás a vpleťte túto šatku spolu s dvoma vrkočmi do veľkého vrkoča. Takýto „šatkovo-vlasový“ vrkoč môžete nechať voľne padnutý, alebo si ho vypnite hore, do voľného drdola.

Zuzana Ritchie, Londýn


:) :D =D :O :( *love* :P :| Z_Z B) =)) >:( :S *weep* *nerd* S2 ;) *jawdrop* *sick* :X :* *gentleman*
Meno   


Komentáre (0)
Zatiaľ nebol pridaný žiadny komentár. Pridajte komentár ako prvý.

TOPlist

Eureco s.r.o. © 2008 - 2023, Webdesign: Creativedesign
Virtuálny kaderník HappyHair - účesy a vlasy na vyskúšanie na vlastnej fotke. Vlož svoju fotku a objav účes, ktorý ti pristane najviac! Tisícky účesov, účesy celebrít, svadobné, spoločenské, účesy 2023.
HappyHair stránky: HappyHair.cz - účesy