Prihlásenie | Registrácia
HappyHair · Magazín · Bruno Mars chce cirkusovú svadbu
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie

Bruno Mars chce cirkusovú svadbu

 

Bruno Mars, ktorý chodí s modelkou Jessicou Caban, plánuje cirkusovú svadbu so všetkým, čo k nej patrí, vrátane ohňostroja. Nevesta by mala prichádzať pri znení piesne Eye of the Tiger. 
 
Noviny Daily Star speváka citovali: „Na mojej svadbe nebude chýbať ohňostroj a budem sa učiť žonglovať a jazdiť na malom bicykli... zrejme to bude na vrchole nejakej hory.“ 27ročný hitmaker už má pre svoju nevestu vybranú i pieseň, ktorá bude znieť pri jej prechode svadobnou uličkou. Malo by ísť o rockovú klasiku - hit Eye of the Tiger, ktorý zaznel vo filme Rocky seoSylvestrom Stallonem. 
 
Bruno nie je jedinou celebritou, ktorá nahradila tradičný obrad niečím zvláštnym. Herečka Sarah Jessica Parker známa zo seriálu Sex v meste mala na svojej svadbe s hercom Matthewom Broderickom v roku 1997 oblečené čierne šaty. Dnes však pripúšťa, že jej odvážna módna voľba bola chybou a v budúcnosti pri obnove sľubov určite zvolí klasické biele šaty. Popová hviezda Britney Spears a jej bývalý manžel Kevin Fecerline tiež zvolili netradičnú svadbu. Družičky a družba na ich svadbe v roku 2004 mali na sebe teplákové súpravy s nápismi The Maids (Slúžky) a The Pimps (Pasáci).


:) :D =D :O :( *love* :P :| Z_Z B) =)) >:( :S *weep* *nerd* S2 ;) *jawdrop* *sick* :X :* *gentleman*
Meno   


Komentáre (0)
Zatiaľ nebol pridaný žiadny komentár. Pridajte komentár ako prvý.

TOPlist

Eureco s.r.o. © 2008 - 2023, Webdesign: Creativedesign
Virtuálny kaderník HappyHair - účesy a vlasy na vyskúšanie na vlastnej fotke. Vlož svoju fotku a objav účes, ktorý ti pristane najviac! Tisícky účesov, účesy celebrít, svadobné, spoločenské, účesy 2023.
HappyHair stránky: HappyHair.cz - účesy