Prihlásenie | Registrácia
HappyHair · Magazín · Bronzová bohyňa: najlepšie tipy na to, ako použi bronzer
Súbory cookie nám pomáhajú poskytova služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie

Bronzová bohyňa: najlepšie tipy na to, ako použi bronzer

 

Prečo by ste čakali netrpezlivo na leto, keď môžete trošku podvádza a opálený vzhžad si zaobstara už dnes? Náš sprievodca bezchybného bronzu je práve tu!
 
Aký typ?
Tradičný púder, bronzové tónovacie perly, prášok alebo krém? Vožba je na vás! Záleží len na tom, ktorá z týchto možností je vášmu srdcu najbližšia. 
 
Vyberte si správný tón pre vašu ple
Či už máte ple ako Snehulienka alebo sa pýšite snedou pleou, vyberte si vždy bronzer maximálne o dva odtiene tmavší, ako je prirodzená farba vašej pleti. Ženy so svetlou pleou by mali voli bronzer, ktorý dodá ich tvári novú žiaru. Pre ženy so stredne tmavou pleou je ideálny bronzer, ktorý ple zahreje a zároveň pridá trochu lesku. Ak máte tmavý odtieň pleti, zvožte zlaté alebo medené odtiene bronzeru.
 
Zvožte správny štetec
Investujte do správného štetca na bronzer. Ten kvalitnejší je hustejší, čím získate každým ahom viac farby. Krémový bronzer jemne vmasírujte prstami do kože. 
 
Aplikujte bronzer správne
Dodržujte tri základné pravidlá. Začnite v hornej časti vášho čela, prejdite po lícach a lícnych kostiach až k brade. Nezabudnite aplikova prípravok žahko a opatrne ho vmasírujte do pokožky. Bronzer s jemným leskom vyzerá výborne, ak ho nanesiete na nos, kžúčne kosti a ramená. 
 
Top Tip: Pokiaž nosíte pod bronzer základ, zvožte trochu tmavšiu základnú farbu, tj. o jeden odteiň tmavšiu než zvyčajne. Tak bude vaše ple vyzera opálená a bronzer nebude pôsobi umelo.
 


:) :D =D :O :( *love* :P :| Z_Z B) =)) >:( :S *weep* *nerd* S2 ;) *jawdrop* *sick* :X :* *gentleman*
Meno   


Komentáre (0)
Zatiaž nebol pridaný žiadny komentár. Pridajte komentár ako prvý.

TOPlist

Eureco s.r.o. Š 2008 - 2022, Webdesign: Creativedesign
Virtuálny kaderník HappyHair - účesy a vlasy na vyskúšanie na vlastnej fotke. Vlož svoju fotku a objav účes, ktorý ti pristane najviac! Tisícky účesov, účesy celebrít, svadobné, spoločenské, účesy 2022.
HappyHair stránky: HappyHair.cz - účesy