Prihlásenie | Registrácia
HappyHair · Magazín · Brad Pitt nemá s paródiami na jeho Chanel reklamu problém
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie

Brad Pitt nemá s paródiami na jeho Chanel reklamu problém

Brad Pitt je najnovšou hviezdou kampane pre legendárny parfém Chanel No.5 a revolučne aj prvá a jediná mužská celebrita propagujúca tento parfém. 
 
Po premiére reklamy na parfém vzniklo na Internete okamžite niekoľko paródií. Brad Pitt ich nonšalantne označil za férové.
 
„Natáčal som film v zahraničí, takže mi úplne ušlo, akú silnú reakciu moja reklama vyvolala. Je to férová reakcia.“, vraví Brad Pitt.
 
48-ročný herec musel kvôli novej úlohe vo filme „Killing Them Softly“ znova začať fajčiť. Vie, že kvôli svojej početnej rodine, bude musieť zase prestať, zatiaľ si však fajčenie užíva.
 
„Teraz už dbám o svoje zdravie, hlavne pri mojich deťoch a nebudem mať žiadny problém zase prestať. Už mi to tak nechýba.“, dodal Brad.


:) :D =D :O :( *love* :P :| Z_Z B) =)) >:( :S *weep* *nerd* S2 ;) *jawdrop* *sick* :X :* *gentleman*
Meno   


Komentáre (0)
Zatiaľ nebol pridaný žiadny komentár. Pridajte komentár ako prvý.

TOPlist

Eureco s.r.o. © 2008 - 2024, Webdesign: Creativedesign
Virtuálny kaderník HappyHair - účesy a vlasy na vyskúšanie na vlastnej fotke. Vlož svoju fotku a objav účes, ktorý ti pristane najviac! Tisícky účesov, účesy celebrít, svadobné, spoločenské, účesy 2024.
HappyHair stránky: HappyHair.cz - účesy