Prihlásenie | Registrácia
HappyHair · Magazín · Brad Pitt a Angelina Jolie – bude v máji svadba?
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie

Brad Pitt a Angelina Jolie – bude v máji svadba?

Povráva sa, že Brad Pitt sa bude na konci mája ženiť. Herec vraj požiadal svojich blízkych, aby si  týždeň po skončení filmového festivalu v Cannes – 26. mája- urobili voľno.
 
Pár, ktorý už má spolu šesť detí (Maddox, 11, Pax, 8, Zahara, 7, Shiloh, 6, a štvorročné dvojičky Knox a Vivienne) požiadal svojich priateľov, aby si na posledný májový týždeň nič neplánovali. To vyvolalo špekulácie o svadbe.
 
Zasvätený zdroj prezradil časopisu Grazia: „Brad obvolal všetkých blízkych priateľov, aby sa uistil, že majú všetci týždeň po festivale v Cannes voľno. Brad bude s Angelinou a deťmi v Cannes, aby podporovali film Svetová vojna Z (World War Z, 2013). Tiež si na niekoľko ďalších týždňov naplánoval voľno, čo jeho priateľov v domnienke utvrdilo.
 
Brad (49) a jeho 37-ročná snúbenica v súčasnej dobe renovujú svoje panské sídlo Chateau Miraval v južnom Francúzsku v hodnote približne 45 miliónov Eur a všetky indície ukazujú, že plánujú tento dom používať po svojej svadbe. 
 
Ako uviedol nemenovaný zdroj: „Všetko ukazuje na koniec mája alebo začiatok júna. Renovácia ich sídla bude dokončená každým dňom a robotníci neustále pracujú, aby všetko dokončili včas. Navyše všetci blízki priatelia Brada i Angeliny budú v Cannes.“
 
Snubné prstene vyberala pre známy pár asistentka Angeliny v poprednom klenotníctve v Los Angeles už na konci novembra. Pre Brada Pitta by to bolo už druhé manželstvo. Prvé manželstvo s herečkou Jennifer Aniston, známou zo seriálu Priatelia (Friends, 1994 – 2004), sa rozpadlo v roku 2005.
 


:) :D =D :O :( *love* :P :| Z_Z B) =)) >:( :S *weep* *nerd* S2 ;) *jawdrop* *sick* :X :* *gentleman*
Meno   


Komentáre (0)
Zatiaľ nebol pridaný žiadny komentár. Pridajte komentár ako prvý.

TOPlist

Eureco s.r.o. © 2008 - 2021, Webdesign: Creativedesign
Virtuálny kaderník HappyHair - účesy a vlasy na vyskúšanie na vlastnej fotke. Vlož svoju fotku a objav účes, ktorý ti pristane najviac! Tisícky účesov, účesy celebrít, svadobné, spoločenské, účesy 2021.
HappyHair stránky: HappyHair.cz - účesy