Prihlásenie | Registrácia
HappyHair · Magazín · „Bohyňa bojovníkov“ Angelina Jolie
Súbory cookie nám pomáhajú poskytova služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie

„Bohyňa bojovníkov“ Angelina Jolie

 

Fran Drescher známa zo seriálu Chůva k pohledání (The Nanny, 1993-1999), ktorá sama prežila rakovinu maternice chváli Angelinu Jolie a nazvala ju bohyňou bojovníkov potom, ako podstúpila obojstrannú mastektómiu po testoch, ktoré odhalili, že je nositežkou génu BRCA1.
 
Angeline hrozilo 87% riziko rakoviny prsníka a 50%  riziko rakoviny vaječníkov. Na rakovinu vaječníkov  zomrela i jej matka Marcheline Bertrand.
 
V rozhovore pre E!News sa Fran vyjadrila : „Myslím, že je to bohyňa všetkých bojovníkov. Je skvelá a urobila rozhodnutie, ktoré pre ňu bolo správne. Nemožno poveda, či je to rozhodnutie správne alebo nesprávne všeobecne. Je to skrátka rozhodnutie, ktoré urobíte a akokožvek sa rozhodnete, už sa k tomu spä nevraciate.“ Fran tiež dúfa, že rozhodnutie Angeliny necha sa vyšetri a prija opatrenia presvedčí i ostatné ženy, aby urobili to isté.
 
„Čím viac žien to urobí, tým lepšie. Keď premeníte boles na niečo užitočné, bude ma zmysel. A pretože jej mama zomrela na rakovinu, vie, že je potrebné niečo urobi. A má k tomu dos síl. Čím viac žien o tom bude verejne hovori, tým viac o tom budú ženy vedie a vedenie je moc.“ 


:) :D =D :O :( *love* :P :| Z_Z B) =)) >:( :S *weep* *nerd* S2 ;) *jawdrop* *sick* :X :* *gentleman*
Meno   


Komentáre (0)
Zatiaž nebol pridaný žiadny komentár. Pridajte komentár ako prvý.

TOPlist

Eureco s.r.o. Š 2008 - 2023, Webdesign: Creativedesign
Virtuálny kaderník HappyHair - účesy a vlasy na vyskúšanie na vlastnej fotke. Vlož svoju fotku a objav účes, ktorý ti pristane najviac! Tisícky účesov, účesy celebrít, svadobné, spoločenské, účesy 2023.
HappyHair stránky: HappyHair.cz - účesy