Prihlásenie | Registrácia
HappyHair · Magazín · Beyonce Knowles je novou tvárou značky Pepsi
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie

Beyonce Knowles je novou tvárou značky Pepsi

Americká spevácka superhviezda Beyonce Knowles podpísala lukratívnu zmluvu s výrobcom nealko nápojov Pepsi v hodnote 50-miliónov amerických dolárov.
 
„Pepsi podporuje kreatívny vývoj umelca a ako podnikateľka mám možnosť spolupracovať s touto lifestylovou značkou bez akýchkoľvek kompromisov a obetí na mojej kreativite“, vysvetlila Beyonce.
 
Brad Jakeman, prezident globálnej siete PepsiCo, dodal: „Spotrebitelia preferujú autentickosť reklamných kampaní tých značiek, ktoré majú radi. To posunulo spôsob našej spolupráce s umelcami tak, aby vždy vyhovovala obom stranám.“
 
Speváčkine vystúpenie na Super Bowl 2013, ktoré je plánované na február budúceho roku, bude sponzorované značkou Pepsi. Na športovej akcii bude zároveň prvýkrát slávnostne odvysielaná spomínaná reklama na Pepsi. Značka bude zároveň sponzorovať množstvo koncertov Beyonce a tiež jej piaty album, ktorý má vyjsť nabudúci rok.


:) :D =D :O :( *love* :P :| Z_Z B) =)) >:( :S *weep* *nerd* S2 ;) *jawdrop* *sick* :X :* *gentleman*
Meno   


Komentáre (0)
Zatiaľ nebol pridaný žiadny komentár. Pridajte komentár ako prvý.

TOPlist

Eureco s.r.o. © 2008 - 2021, Webdesign: Creativedesign
Virtuálny kaderník HappyHair - účesy a vlasy na vyskúšanie na vlastnej fotke. Vlož svoju fotku a objav účes, ktorý ti pristane najviac! Tisícky účesov, účesy celebrít, svadobné, spoločenské, účesy 2021.
HappyHair stránky: HappyHair.cz - účesy