Prihlásenie | Registrácia
HappyHair · Magazín · Ben Affleck získal vysoké ocenenie „Zabávač roka“
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie

Ben Affleck získal vysoké ocenenie „Zabávač roka“

Herec a režisér Ben Affleck, ktorého najnovší film „Argo“ je tipovaný na Oskara, bol vyhlásený časopisom Entertainment Weekly za „Zabávača roka“.
 
40-ročný herec, ktorý sa prvýkrát preslávil úlohou v oskarovom filme „Dobrý Will Hunting“, je z ocenenia nadšený a o radosť sa delí aj so svojou ženou Jennifer Garner, svojimi dvoma dcérami Violet a Seraphinou a synom Samuelom.
 
„Teraz už viem, čo chcem, viac ako keď som mal 26 rokov. Keď som bol mladý, nemal som sa s kým podeliť o úspech, ale teraz som rád, že na mňa môže byť hrdá moja rodina.“, povedal Ben pre Entertainment Weekly.
 
Hollywodsky herec George Clooney uznanlivo dodal, že Ben svoju kariéru zvrátil pozitívnym smerom potom, ako hral v pár nevydarených filmoch a najmä po rozchode s Jennifer Lopez.


:) :D =D :O :( *love* :P :| Z_Z B) =)) >:( :S *weep* *nerd* S2 ;) *jawdrop* *sick* :X :* *gentleman*
Meno   


Komentáre (0)
Zatiaľ nebol pridaný žiadny komentár. Pridajte komentár ako prvý.

TOPlist

Eureco s.r.o. © 2008 - 2024, Webdesign: Creativedesign
Virtuálny kaderník HappyHair - účesy a vlasy na vyskúšanie na vlastnej fotke. Vlož svoju fotku a objav účes, ktorý ti pristane najviac! Tisícky účesov, účesy celebrít, svadobné, spoločenské, účesy 2024.
HappyHair stránky: HappyHair.cz - účesy