Prihlásenie | Registrácia
HappyHair · Magazín · Barbara Streisand vystúpi na Oscaroch
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie

Barbara Streisand vystúpi na Oscaroch

Barbara Streisand bola požiadaná, aby budúci mesiac vystúpila na Oscaroch. Bude to 36 rokov po jej poslednom vystúpení na odovzdávaní cien Akadémie, kde zaspievala pieseň „A Star Is Born“.
 
Speváčka a herečka naposledy spievala na prestížnej akcii v roku 1977, kedy zároveň vyhrala Oscara za najlepšiu pôvodnú pieseň „Evergreen“.
 
Producenti Craig Zadan a Neil Meron sú súhlasom kultovej hviezdy s vystúpením poctení. 85. odovzdávanie Oscarov sa uskutoční 24. februára v Los Angeles. V oficiálnom vyhlásení na stránkach Oscara napísali: „Večer oslavujúci umenie filmu a hudby  by nebol úplný bez Barbary Streisand. Sme poctení, že súhlasila s vystúpením. Na tohtoročných Oscaroch bude znieť jej spev na veľkej akcii po 36 rokoch.“
 
Barbara vyhrala svoju prvú sošku za najlepší ženský herecký výkon v roku 1968 za rolu vo filme Funny Girl (Funny Girl, 1968), neskôr bola v roku 1973 nominovaná za film Takí sme boli (The Way We Were, 1973). Film Pán prílivu (The Prince of Tides,1991), ktorý režírovala, bol vyhlásený najlepším filmom roka 1991. Ako speváčka bola nominovaná za spoluautorstvo piesne „I Finally Found Someone“z filmu Dve tváre lásky (The Mirror Has Two Faces , 1996). 
 
Svoju účasť na Oscaroch potvrdili aj Norah Jones a Adele. Predvedú svoje nominované piesne -  Norah skladbu „Everybody Needs a Best Friend“ z filmu Macík (Ted, 2012) a Adele zaspieva „Skyfall“ z rovnomennej bondovky. 


:) :D =D :O :( *love* :P :| Z_Z B) =)) >:( :S *weep* *nerd* S2 ;) *jawdrop* *sick* :X :* *gentleman*
Meno   


Komentáre (0)
Zatiaľ nebol pridaný žiadny komentár. Pridajte komentár ako prvý.

TOPlist

Eureco s.r.o. © 2008 - 2021, Webdesign: Creativedesign
Virtuálny kaderník HappyHair - účesy a vlasy na vyskúšanie na vlastnej fotke. Vlož svoju fotku a objav účes, ktorý ti pristane najviac! Tisícky účesov, účesy celebrít, svadobné, spoločenské, účesy 2021.
HappyHair stránky: HappyHair.cz - účesy