Prihlásenie | Registrácia
HappyHair · Magazín · Balíme sa na dovolenku (S akou kozmetikou na výlet?)
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie

Balíme sa na dovolenku (S akou kozmetikou na výlet?)

Dovolenka z práce alebo školy je skutočne príjemná, nezabúdajme však, že voľno sa netýka našej starostlivosti o krásu. Počas opaľovania a kúpania sa v bazéne či v mori je potrebné neustále chrániť pokožku a vlasy. Mnoho kozmetických značiek ponúka na prázdniny mini verzie štandardných produktov, ktoré sa ľahko pomestia do každej kozmetickej taštičky. Letná dovolenka je napokon tiež skvelou príležitosťou vyskúšať nový, odvážnejší make-up ako zvyčajne!
 
Pokožka: Hydratácia a ochrana pred UV žiarením
 
V lete je naša pokožka vystvavená UV žiareniu, preto je špeciálna starostlivosť o ňu samozrejmosťou. Dovolenkové slnenie nám dodá nádhernú farbu, avšak UV žiarenie môže narušiť väzbu kolagénu v koži, ktorá následkom toho rýchlo starne. Preto je dôležité používať vhodné opaľovacie krémy a mlieka s vysokou ochranou proti UV žiareniu. A nezabudnite používať hydratačný krém s obsahom UV fitra i pri každodennej starostlivosti o pleť tváre.
 
Vlasy: Štýlový klobúk a ochranný sprej
 
Na pláži noste klobúk, ktorý chráni vlasy pred nadmerným slnečným žiarením. Slnko spolu s chlórom v bazéne či morskou soľou vlasy výrazne oslabí a poškodí. Nezabudnite si preto do dovolenkovej taštičky pribaliť aj sprej na vlasy s ochranou proti slnečnému žiareniu.
 
Dôležité: Vlasy si nasprejujte po každom pobyte vo vode, inak ochrana nebude dostatočná.
 
Mini Kozmetika: Farby na večer
 
Kozmetické firmy ponúkajú mnohé zo svojich produktov i v mini veľkostiach. Sú ideálne na cesty, keďže nezaberú veľa miesta. Počas dňa odporúčame minimálny make-up, keďže aj vaša pokožka potrebuje odpočinok. Na pláž vyrazte len s vodeodolnou riasenkou a leskom na pery. Večer sa však nebojte, vybočte z každodennej rutiny a vyskúšajte výraznejší a najmä farebnejší make-up. 
 
Naša rada: Nebojte sa s farbami experimentovať, možno práve na dovolenke objavíte farbu a make-up, ktoré ste doteraz hľadali. 


:) :D =D :O :( *love* :P :| Z_Z B) =)) >:( :S *weep* *nerd* S2 ;) *jawdrop* *sick* :X :* *gentleman*
Meno   


Komentáre (0)
Zatiaľ nebol pridaný žiadny komentár. Pridajte komentár ako prvý.

TOPlist

Eureco s.r.o. © 2008 - 2024, Webdesign: Creativedesign
Virtuálny kaderník HappyHair - účesy a vlasy na vyskúšanie na vlastnej fotke. Vlož svoju fotku a objav účes, ktorý ti pristane najviac! Tisícky účesov, účesy celebrít, svadobné, spoločenské, účesy 2024.
HappyHair stránky: HappyHair.cz - účesy