Prihlásenie | Registrácia
HappyHair · Magazín · Aukcia svadobných šiat Elizabeth Taylor
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie

Aukcia svadobných šiat Elizabeth Taylor

Prvé svadobné šaty Elizabeth Taylor budú vydražené v dražobnom dome Christie v Londýne a očakáva sa, že budú vydražené za zhruba 50 000 libier.
 
Biele saténové šaty legendárnej hollywoodskej herečky z jej prvej svadby (nasledovalo ďalších sedem)  sa budú o mesiac dražiť v Londýne. Šaty navrhla Helen Rose a vtedy 18ročná Elizabeth si ich obliekla na svoju svadbu  so zakladateľom reťazca hotelov Hilton, Conradom Hiltonom v roku 1950.
 
Luxusné šaty majú útly 50 centimetrový pás, dlhú vlečku a sú zdobené korálkami a perlami. Na šatách pracovali krajčírky skoro tri mesiace. 
 
Elizabeth venovala šaty filmovému štúdiu Metro-Goldwyn-Mayer, kde v tej dobe pracovala. Jej manželstvo netrvalo dlho a skončilo už po deviatich mesiacoch v roku 1951. Hviezda sa potom vydala ešte sedemkrát. Jej najslávnejším manželom bol jej kolega z filmu Cleopatra, Richard Burton, ktorého si vzala dokonca dvakrát. 
 
Slávny náhrdelník, ktorý dostala od Richarda, ste mohli nedávno vidieť na Jessice Chastain, na filmovom festivale v Cannes pri príležitosti 50. výročia premietania klasického filmu. Je len druhou ženou, ktorá nosila šperky po Elizabeth, ktorá zomrela v roku 2011 na zlyhanie srdca. 


:) :D =D :O :( *love* :P :| Z_Z B) =)) >:( :S *weep* *nerd* S2 ;) *jawdrop* *sick* :X :* *gentleman*
Meno   


Komentáre (0)
Zatiaľ nebol pridaný žiadny komentár. Pridajte komentár ako prvý.

TOPlist

Eureco s.r.o. © 2008 - 2024, Webdesign: Creativedesign
Virtuálny kaderník HappyHair - účesy a vlasy na vyskúšanie na vlastnej fotke. Vlož svoju fotku a objav účes, ktorý ti pristane najviac! Tisícky účesov, účesy celebrít, svadobné, spoločenské, účesy 2024.
HappyHair stránky: HappyHair.cz - účesy